Wpis z mikrobloga

Może mirki i mirabelki będziecie zainteresowani AMA? Mogę Wam przybliżyć jak działa jedna z lepszych kibicowskich bojówek w Polsce i wspomnę również o tych z którymi miałem doczynienia w mniejszym lub większym stopniu. Również troszke mogę Wam wspomnieć o części półświatka w Krakowie oraz Poznaniu #ama #ekstraklasaboners #kibole #mirkohooligans
  • 135
  • Odpowiedz
@Misglebiss: Mam dwa pytania,
1) Dlaczego nie napiedalacie się w lesie na odludziu najlepiej 50km piechotą od cywilizacji
2) Dlaczego korzystacie z pomocy służby zdrowia
  • Odpowiedz
@Misglebiss: Co tam słychać u Janusza K. - Bokserka? Ostatnie informacje, jakie miałem na jego temat dotyczyły jego wizyty w Mysłowicach, która przykro się dla niego skończyła. A i niby coś z Adamem Gesslerem kombinował.
  • Odpowiedz
@Misglebiss super pomysł na ama. Ja byłem trochę zaskoczony bo przeprowadziłem się do Krakowa 5 lat temu, myślałem że będzie gorzej. Mieszkam w okolicach żabińca/siemaszki i od 5 lat widziałem może pojedyńczych dresiarzy. Po tym co czytałem w necie o krakowie obawiałem się że faktycznie każdy chodzi z nożem.

Siostra z kolei mieszka na Kozłówku i mówi że turbo pato ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Misglebiss a który rejon Krakowa jest według Ciebie najbezpieczniejszy, a który najmniej? Tzn gdybyś miał zamieszkać gdzieś z rodzinką będąc z poza Krakowa to w które rejony byś celował a od których trzymał się z dala?
  • Odpowiedz
@BlueBernie: zabieniec jest bardzo spoko. W nie których częściach Huty jest teraz również przyzwoicie. Na pewno bym unikał Pradnikow, Kozlowka, Prokocimia ogólnie południa Krakowa mimo, ze np na Kurdwanowie powstaje sporo nowych osiedli ale tez tam właśnie głównie teraz ta śmietanka pomieszkuje
  • Odpowiedz
@rrobot: na szczęście nie miałem okazji go poznac ale ten Pan lubi dzwonić do dwóch osób z Poznania przed wyjazdami Lecha na Śląsk bądź w te rewiry i jak zdołałam to będą skakać po łbach jak to było kilka lat temu wstecz i od tamtej pory Lech bez wsparcia Łodzian na Śląsk się nie rusza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Misglebiss: co to znaczy "jedna z lepszych"? Dobrze sie #!$%@?, macie najwiecej zakazow stadionowych, czy moze najwieksze zyski z dilerki narkotykowej?
  • Odpowiedz