Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam fryzjerów, przecież oni powinni doradzać klientowi. Zawsze jak mówię żeby coś poradził to mi mówi że on nie wie i pokazuje mi antyramę że zdjęciami fryzur. No kwa nie dość że nie jestem najbardziej kreatywna osoba i według mnie on powinien wiedzieć jakie fryzury będą pasowały do kształtu głowy i innych cech mojej twarzy to nie, on tylko tu tylko sprząta.... Nie dość że fryzjerzy mają z tego ładny pieniądz, to nic od siebie nie wyduszą. Wszędzie w usługach klient może być zasypywany poradami ale nie u fryzjera. Dlatego najpopularniejsza fryzura to po bokach krótko a góra trochę dłużej xd Musiałem to z siebie wyrzucić bo muszę iść do fryzjera ale jak sobie o tym pomyśle to tracę ochotę.
(°°
#modameska #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@mis_gownozjadek facet do którego chodzę akurat dobrze strzyże, nie robi tego na sztuki/h. Mam porównanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) caly czas ma ruch i tylko raz na jakieś 10 zdarzyło mi się że nie musiałem czekać bo właśnie kończył. Jest pewna babka która ma mega opinie i podobno jest bardzo dobra przy czym ma niskie ceny ale dzwoniłem do niej tydzień temu żeby się umówić.... Nie zapisuje
  • Odpowiedz