Wpis z mikrobloga

@Croudflup: Trochę tak, ale z drugiej strony już początek (przygarnięcie dzieciaka z lasu) sugeruje, że to będzie historia o poznaniu przeszłości i uwalnianiu drzemiącej bestii (ewentualnie czysty #!$%@?, ale byłyby sceny masakra w trailerze, a nie ma ;)) Tak czy siak, znany motyw, a mnie zastanawia jaki będzie balans między dramatem, tajemnicą a horrorem. Zwiastun sugeruje, że dramatyzm będzie mocno eksponowany, co mi nie do końca pasuje. Dlatego nastawiam się na
@sejsmita: Beckinsale jest już tak stara :( i nadal nie umie grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę zbyt agresywny trailer żeby tajemnica nie była prędko rozwiązana a trzymała nas akcja od pewnego etapu, ale obym się mylił
@Croudflup: Nawet nie widziałem ostatnich underworldów xD

trochę zbyt agresywny trailer żeby tajemnica nie była prędko rozwiązana a trzymała nas akcja od pewnego etapu

Z mojego punktu widzenia nie to jest najważniejsze, bo wiadomo od początku trailera. Ja liczę na ciekawą gmatwaninę do finałowej maskary. :) To jest taki gatunek, że wiesz jak się zacznie i skończy, i ja najbardziej cenię całą zabawę pomiędzy.

Btw zobacz tak max. minutę poniższego trailera.
s.....a - @Croudflup: Nawet nie widziałem ostatnich underworldów xD 

 trochę zbyt a...
@sejsmita: prosze nie denerwuj mnie, jak czasami zobaczę ten najwyższy priorytet to jestem przerażony, bo w końcu był moment, że byłem na te wszystkie filmy nakręcony jak kukułka, a potem gdzie ten zapał się wziął? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sejsmita: mi nie siadł specjalnie.

Miał swoje momenty, ale nie dostał wysokiej noty, a finał faktycznie najsłabszy.

Mięso/Grave/Raw oglądałem ostatnio, miałeś już przyjemność?
@sejsmita: moim zdaniem warto

Nie jestem fanem tematyki kanibalizmu, ale tutaj ciekawie to zrobili. Film nie opiera się na taniej brutalności i fajne uczucie niepokoju towarzyszy przez cały seans.

Jest w tym jakaś poetyka, no i muzyka podobna do chorych dźwięków z IT Follows.

Edit. Ja parę filmów widziałem, może potem wrzucę jakiś mini wpis
@sejsmita: tak, miałem detoks od Mirko spowodowany bananem.

Twój tag śledzę, bo dałem sobie dyspensę na przeglądanie #film, więc sporo dodałem do listy, ale sam wiesz jak to z nią jest ;)
@tubbs: To może The Witch albo Lament w końcu obejrzałeś? Z innych jawdropping Brawl in Cell Block 99 jest cholernie miodny. :)
też może w końcu trafi do kin You were never really here - miałem się wybrać, ale jeden seans w tygodniu w studyjnym kinie, to ciężko mi się zmobilizować.
Brawl in Cell Block 99


@sejsmita: z wymienionych prze Ciebie tylko ten.

I w sumie jestem rozdarty. Z jednej strony bardzo mi się podobał, a z drugiej był świetny ^^

Kawał kina tej klasy którą uwielbiam. Kłaniam się nisko Zahlerowi za umiejętność zbudowania atmosfery gdzie ciągle spodziewasz się czegoś, a nie dostajesz nic xD No i te sceny walki i rozcierania twarzy na posadzce (