Wpis z mikrobloga

Jak się zmotywować do ruszenia dupy? Od roku trochę mi się przytyło. Mam 174 cm wzrostu i 84 kg wagi. Wszystko poszło w brzuch ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pracuję fizycznie i po pracy często brak mi motywacji aby się zebrać i poćwiczyć.
Macie jakieś sposoby mirki? Jak zacząć? Jak pogodzić to z fizyczną pracą od 7 do 16?

#gorzkiezale #kiciochpyta #fitnessboners #mikrokoksy
  • 15
@blk92 po fizycznej robocie dałbym sobie spokój z ćwiczeniami. Ja palę fajki, ale tego też nie polecam. Według mnie godziwa dieta załatwi sprawę regularne posiłki z lekko obniżona wartością kaloryczna. Ja polecę vitalie. Wygląda jak strona dla bab, ale przepisy dobre i można je do siebie dostosować i co ważne głównym się nigdy nie jest.
@blk92: Zmiana otoczenia jako terapia szokowa + wyrobienie nowej rutyny. Jak mieszkałem w Polsce to moja rutyną było wstawanie o 12, chodzenie spać o 4, zero ruchu i wpierdzielanie. Obecnie wstaje o 8, idę pobiegać na zmianę z ćwiczeniami (pompki, brzuszki, przysiady), jem jakaś granole na śniadanie i idę do pracy na drugą zmianę.

Teraz czeka mnie zmiana pracy na siedzącą i też w godzinach rannych, więc chcę ruszyć z siłownia
@blk92: Zero alko i slodyczy.Do picia tylko czysta woda, kawa i zielona herbata. Normalne żarcie a nie jakieś fast food i waga leci aż milo. Ja dwa lata temu tak zrzucilem 10kg w 3 miechy na luzie
@blk92 masz 2 wyjscia:
- #!$%@? z glowa
- #!$%@? dalej wszystko na co masz ochote, ale trzeba ruszyc dupe z fotela.

co do opcji nr 2- traktuj cwiczenie jako rozrywke, a nie jak cos co robisz za kare, bedzie Ci wtedy duzo latwiej ;)