Wpis z mikrobloga

  • 240
Rowerowe Miraski, polecam zapięcie składane AXA Newton FL90. Sebixowi z nożycami przegubowymi się nie udało przeciąć tego zabezpieczenia. Ucierpiała tylko osłona plastikowa, stal ledwie zarysowana. Mój Trek Zektor B dalej należy do mnie.
Pic rel
#rower #rowerowawarszawa #zlodzieje #warszawa
Kid_A - Rowerowe Miraski, polecam zapięcie składane AXA Newton FL90. Sebixowi z nożyc...

źródło: comment_sWbf2LABXdXVSDqtvjFKw7ugYbvvjaPw.jpg

Pobierz
  • 35
via Android
  • 0
@ayonovsky heh, mimo, że to rower z 2016 roku, to jestem jego trzecim właścicielem. W październiku ubiegłego roku zapłaciłem za niego 1600, a poprzedni właściciel jeszcze go upgradeował (korby zmienione na zintegrowane Tiagra). Uważam, że niezła okazja mi się trafiła.
via Android
  • 1
@ayonovsky kupiłem to zapięcie składane z uwagi na wygodę, bo jeśli chodzi o wytrzymałość, to ulocki są bez lepsze. Składane wygodniej się zakłada i łatwiej przewozić, a poziom zabezpieczenia jest imho zadowalający. Żeby było śmieszniej, to próba przecięcia tego zapięcia miała miejsce na terenie strzeżonego osiedla. Planuję zakupić ulocka do zabezpieczenia stacjonarnego, a to zapięcie składane wozić z sobą po mieście.
via Android
  • 0
Po pierwsze to grzeczniej proszę. Po drugie:

Porzadne ulocki z cylindrycznymi zamkami zaczynają się od 70 zł,


Tak? Daj linka, chętnie kupię
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zgredzimierz: każdy będzie miał w dupie taki alarm, no chyba, że sam usłyszysz
Realnie to będzie wyglądało tak, że przetnie w 5s, rzuci w #!$%@? ten kabelek i odjedzie

@Kid_A: kryptonite, najtańsza wersja do otworzenia tylko kątówką, są jeszcze droższe gdzie trzeba przeciąć 2 pręty zamiast jednego
Nie będzie grzeczniej bo nie jestem niceguyem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kid_A: kupiles za 140 cos co jest do rozwalenia w całkowitej ciszy nozycami do stali albo tym smiesznym pokrętłem do roznitowywania
Ja za 70 zl kupilem cos do czego potrzebujesz akumulatorowej kątówki
Zawsze zapinam tak, ze nie ma szans uzyc jakiejś dźwigni bez zniszczenia ramy
Czego #!$%@? nie rozumiesz to ja nie wiem
Nawet abusy za 300 zl są ruchane nozycami na łączeniach, mialeś farta po prostu, że idiota kradł i
@Kid_A mam wrażenie że ludzie zostawiają swoje rowery na wsi pod drzewem na cały dzień że potrzebują kryptonite za 300 zł żeby dał odpowiednią ochronę xD