Wpis z mikrobloga

@xGreatx: o do dzbana, właśnie pisałem z taką jedną finką.

Hau to nie jest to samo co gimboateizm kłamczuszku.

@Lawrence_z_Arabii: aż tak ciebie cieszy ból dupy innych? Ogólnie spoko, nic mi do tego, miło widzieć jak ludzie wierzący też mają gdzieś nauki Jezusa, walić bliźnich xD
  • Odpowiedz
aż tak ciebie cieszy ból dupy innych? Ogólnie spoko, nic mi do tego, miło widzieć jak ludzie wierzący też mają gdzieś nauki Jezusa, walić bliźnich xD


@DiscoKhan: Jak kogoś boli, to trzeba smarować, a nie drapać.

Ja patrzę na to z chrześcijańską troską, bo w końcu głupi ludzie szkodzą najbardziej sobie swą głupotą.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: czyli twierdzisz, że jak ty rozdrapujesz czyjś ból dupy to się nazywa chrześcijańska troska?

XD

To jest naprawdę dosyć zabawne, że aż do takich zabiegów erystycznych musisz się uciekać, żeby się usprawiedliwić xD

A nazwanie kogoś głupim człowiekiem to typowa życzyliwość dla bliźnich i nie podgrzewanie atmosfery? XD

Pewnie zwykła chrześcijańska troska.

Na bogów, przecież takie teksty to jak z Koranu wyjęte xd
  • Odpowiedz
czyli twierdzisz, że jak ty rozdrapujesz czyjś ból dupy to się nazywa chrześcijańska troska?


@DiscoKhan: Nie, ja każę przestać drapać.

A nazwanie kogoś głupim człowiekiem to typowa życzyliwość dla bliźnich i nie podgrzewanie atmosfery? XD


Kłamstwo to grzech.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: czyli stawiasz się ponad innych, pycha to ponoć też grzech, ale podejście do takich grzeszków mamy identyczne. Czyli kompletnie nic sobie z nich nie robimy.

Ogólnie spoko, ja już przeczytałem to chciałem przeczytać xD

Chrześcijańska troska ma wyśmienicie, gorzej, że chrześcijańska pokora jest na wymarciu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czyli stawiasz się ponad innych, pycha to ponoć też grzech, ale podejście do takich grzeszków mamy identyczne.


@DiscoKhan: Nie ponad innych tylko ponad gimboateistów. Nie wiem czemu miałbym ich uważać za równych sobie.
  • Odpowiedz