Wpis z mikrobloga

#lublin

Sprawdzony dermatolog od trądziku dla dorosłego, macie namiary na kogoś "ogarniętego" w tych sprawach?
Miałem już sporo maści, krosty ciągle pojawiają się w tych samych miejscach. W sumie nie przybywa ale i nie ubywa już od dłuższego czasu.

Może być prywatnie.
Do strony znanylekarz nie mam zaufania
  • 14
  • Odpowiedz
@PanDanda: ja dopiero biorę 14 dni, a docelowo mam brać 60 dni. Ja mam przepisane niskie stężenie 10 g. Ogólnie nie mam problemu z trądzikiem, tylko z łojotokowym zapaleniem skóry. Izotek biorę aby powstrzymać wydzielanie sebum. Jak narazie to jedynym skutkiem ubocznym to suchość ust i oczu. Ale lek działai mam nadzieję że pomoże.
  • Odpowiedz
@PanDanda: dr Cielica w luxmedzie, mi pomógł, a męczyłem się kilka lat, tylko że właśnie z izotekiem, bardzo konkretny facet i niepotrzebnych wizyt sobie nie zyczy (np. badania kazał zrobić u rodzinnego za darmo, przyjsc z wynikami i wtedy on pozwoli sie zarejestrowac na wizyte jak bedą ok, żeby nie placic niepotrzebnie)
  • Odpowiedz
  • 0
@export Ile w Twoim przypadku trwało leczenie? Musiałeś czegoś unikać? Np: alkohol, zbyt długie przebywanie na słońcu?

PS: Ile kosztuje ten lek? Ile ogólnie wyniosła Cię terapia?
  • Odpowiedz
@PanDanda: lek chyba 100 na miesiąc, ogólnie leczyłem się jakoś październik-sierpień koło 10/11 miesięcy + wizyty, teoretycznie ta izotrytonina bo to ta właściwa substancja na wątrobę silnie oddziaływuje po to są badania i nie można niby pic ale u mnie zdążały się i mocniejsze wypady ale badania były ok, nie można przebywać i opalać się na słońcu ale akurat była zima także luz
  • Odpowiedz
@PanDanda: ja chodziłem kilka lat, maści kremy, tabletki, wcieranie itp nic nie pomogło to dało radę tylko ta sucha skóra przeszkadzała, cały czas z kremem do ust przy sobie
  • Odpowiedz