Wpis z mikrobloga

Uważajcie na ludzi typu @vegeciak gość notorycznie pisze wypociny jaka straszna stypa jest u magicznego że siedzi tylko i czyta donate że nie ma dymow a zarazem bierze udział w akcji łapa w górę dla Rafonixa??? Na prawdę u rafonixa tak dobrze się bawisz i masz te swoje dymy??? Tak po cichaczu dzialacie. Jak i tak źle oglądać magicala to idź do lordozy oglądać tibie albo ruletki kochany zwolenniku dymow
#danielmagical
#patostreamy
#gural
#rafonix
Pobierz AShans - Uważajcie na ludzi typu @vegeciak gość notorycznie pisze wypociny jaka stras...
źródło: comment_nzd6dNL19DJDhpkZK10wF1BAa42RsNRP.jpg
  • 17
@AShans: kolego, ja nawet nie wiedzialem ze jeden i drugi streamuja (o ile streamuja). Ogladalem koncert na TVP1 wspominajacy polskiego papieza (bo w przeciwienstwie do Ciebie go pamietam, bylem tez na jego pielgrzymce w Polsce), od czasu do czasu zajrzalem na mikro, a Ty dzieciaku dalej trac czas na wojenki Rafonix/Magical...

Widze, ze streamy tych patusow to Twoje drugie zycie...
@AShans: straszne1!1!1!1!1! Polubilem wpis o Rafonixie!1!1!1!1!1

Dla Twojej ciekawosci. Polubilem, bo nic mnie to nie kosztowalo (i tak przegladalem mikro), a uwazam go za mniejszego oszusta/hipokryte/szkodnika niz grubas i cieszyloby mnie, gdyby zajal jego miejsce (jesli juz kogos tepa gimbaza koniecznie musi ogladac, to niech to przynajmniej bedzie Rafonix a nie Magical).

Rafonix nie rozpija rodziny, nie demoluje mieszkania, nie "terroryzuje" sasiadow, nie czestuje malolatow alkoholem czy innymi uzywkami. On co
@AShans: mnie to sie wydaje , ze wykop stanie sie lepszym miejscem , jak sie go oczysci z wszelkich fanow tych ytpoyebow. Odkad sie zlecialo tu tych bezmozgich glonow , to poziom sredni IQ perdolnal w dol o dobra 100 i oscyluje w granicach inteligentnej ameby.