Wpis z mikrobloga

@Krs90: hm, nie dokońca, każde jedzenie z maca jest pyszne bo takie ma być i niestety niezdrowe. Bigos jest średni rzadko ma się na niego ochotę. Po za tym też jest niezdrowy przez mięso.
  • Odpowiedz
@agataen: za to bigos jest super zdrowy:) poza tym mac jest idealny w podróży, zwłaszcza w miejscach egzotycznych, kiedy musisz coś zjeść, a masz ciężki dzień roboty przed sobą.
  • Odpowiedz
@Acidum_Etanol: muszę zapytać rodziców jak mnie wychowali, ze uważałem od początku maca za pasze dla bydła i nigdy mi to co serwowali nie smakowało. Jaraly mnie tylko zabawki Furby.
  • Odpowiedz
@Viscop najbardziej niezdrowa tam jest bułka z tego co kojarzę no i kwestia jakości mięsa. Poza tym nie wydaje mi się żeby hamburgery z maka były rekomendowane przez instytut matki i dziecka xD


@agataen: No tak bo w domu wszyscy jedzą super hiper zajebistej jakości mięso szczególnie mielone 5 zł za kg w promocji w biedrze
  • Odpowiedz
@Acidum_Etanol: Ale powiedzmy sobie szczerze. Żarcie w Macu jest znacznie gorsze niż jakaś pizza, czy inne fastfoody z miasta czy o domowych obiadkach nie wspomnę.
Mac to przereklamowany syf, jedynie co tam dobre to cola, kawa i pewnei shake ale akurat to piłem dawno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie nadal tocza mit, ze to co w domu to lepsze, zdrowsze i a z KORPORACJI TO SAMA TRUCIZNA. Brzmi to smiesznie jak antyszczepionkowcy.

Rzeczywiscie, kapusta z tluszczem i miesem to to samo zdrowie, mmmm.
  • Odpowiedz