Wpis z mikrobloga

  • 651
Byłem wczoraj w kościele bo chrzest gowniaka z rodziny mimo że #gimboateizm mocno i ksiądz d-----l, że niektórzy nie chszcza dzieci tylko mówią, że jak skończy 18 to sam decyzję podejmie. Następnie stwierdził, że skoro tak to w ogóle po co dziecka uczyć języka polskiego, jak skończy 18 to podejmie decyzję jakim językiem chce się posługiwać xd

#heheszki #bekazkatoli
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@labla: to są takie standardowo używane frazesy jak ten gdzie np jak się ktoś doczepi do tego ze ksiądz uczy kontaktów damsko męskich to odpowiadają ze nie trzeba mieć raka żeby wiedzieć jak go leczyć
  • Odpowiedz
@labla: Standardowe sprowadzanie do absurdu w wykonaniu księdza. Ale pamiętaj - nie ma konfliktu między nauką (która nie dopuszcza tego typu chwytów erystycznych) a religią xD
  • Odpowiedz
@labla: jest tak w rodzinach wielojęzycznych. Pierwsze lata gówniak uczy się trochę od ojca, trochę od matki. Ale jak pójdzie do przedszkola/szkoły to i tak zawsze finalnie wybiera język lokalny narodu wśród którego mieszka.
  • Odpowiedz
Następnie stwierdził, że skoro tak to w ogóle po co dziecka uczyć języka polskiego, jak skończy 18 to podejmie decyzję jakim językiem chce się posługiwać xd


@labla: no k---a dobrze gada księżulek
  • Odpowiedz
@labla ja jako niewierzący nie mam nic przeciwko chrzczeniu dziecka. Jeśli będzie w przyszłości dalej wierzyło, to ma z głowy. Jeśli stwierdzi, że jednak nie wierzy, to dla niego to nie będzie dla niego nic specjalnego, bo i tak nie był wtedy świadomy, a to było polanie głowy wodą. No chyba, że będzie to wojujący ateusz. To wtedy c--j mnie to boli, niech się boryka z tym sam.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn zabrac dziecko i wyszkolic je na księdza. Poddawać morderczym czytaniom pisma świętego oraz treningom fizycznym typu z-----------e na kleczkach dookoła kościoła. Po przejściu prób kremówki będę wysyłani w świat.
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_fajny: Mam nadzieje, że nie planujesz dzieci w najbliższym czasie? Bo takie założenie z góry, że pozwolisz innym wychować swoje dziecko, a jak coś się nie uda to będziesz miał w------e jest chyba lekko słabe.
  • Odpowiedz