Wpis z mikrobloga

Trudno pogodzić się z faktem, że przespało się młodość, że jest się w tyle w relacjach damsko-męskich, że straciło się czas, który nigdy nie wróci. Nie będzie nieśmiałego całowania w szkolnej łazience, czy odprowadzania dziewczyny za rękę ze szkoły. Jest to smutne, niewątpliwie.

Ale.

Nie znaczy to, że nigdy nie znajdziemy różowego. Nie znaczy również, że na zawsze pozostaniemi sami, że nigdy nie będziemy uprawiać seksu, że nie zakochamy się z wzajemnością. Równie dobrze można zostać alfa ruchaczem, nie jest to nieosiągalne. No bo przecież, jeśli już zdobędziemy kochającą nas dziewczynę i wtuleni w siebie spojrzymy jej w oczy, czy wtedy będziemy myśleć o tym, że nie zakisiliśmy w liceum? Albo że straciliśmy prawictwo w wieku 25 lat? Czy to będzie wtedy ważne?
Myślę, ze nie.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 46
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: ja miałam kiedyś taki czas że żałowałam że za wcześnie zaczęłam się umawiać z facetami. :D jak jest się niedojrzałym to relacje wychodzą bardzo dramsowo, im jestem starsza tym bardziej ludzko do tego podchodzę. To znaczący plus poczekania parę lat z tym :D
No i absolutnie nie zgadzam się z tym że laski nie chcą facetów bez doświadczenia, z perspektywy laski myślę że jeśli facet podchodzi do tego na
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: tak, spotykałam się kiedyś z chłopakiem, który nigdy się nawet nie całował z dziewczyną, rozpadło się z zupełnie innego powodu. słyszałam też historię od przyjaciółlki, której chłopak powiedział dopiero po że to jego pierwszy raz, niczego nie zauważyla ;)
  • Odpowiedz
@DoDoLot jest pelno dowodow, ze tak nie jest. Pamietaj, ze im bardziej sie utwierdzasz w jakims poogladzie znajdujac przyklady dla swojej teorii tym mniejsze szanse masz na dostrzezenie kontrargumentow i w twoim przypadku tak moze byc.

Znam duza ilosc "normikow", ktora czyta przerozne ksiazki i zyje sobie normalnie. Co to w ogole za stereotyp, ze jak ktos czyta ksiazki to nie uprawia seksu?
  • Odpowiedz
Co to w ogole za stereotyp, ze jak ktos czyta ksiazki to nie uprawia seksu?

@ZA-RA-TU-ST-RA: nie wiem gdzie Ty to wyczytałeś XD
Mowa jest o czymś zupełnie innym... Taki młody szczyl puka panienki bez żadnego inwestowania w siebie, ot tak, a stulejarzom na mikro ciągle powtarza się, że muszą się rozwijać i to przyciągnie do nich kobiety, które lubią oczytanych i światłych facetów - gówno prawda :-)
  • Odpowiedz
@DoDoLot

Taki normik lat 17, który puka koleżanki aż milo z całą pewnością przeczytał całą masę mądrych książek. Nie kompromituj się...


Tu.

Nie mow ze nie inwestuje w siebie, bo na pewno to robi. W tym calym gadaniu o inwestowaniu w siebie chodzi o to zebys skupil sie na sobie i siebie doskonalil, a nie pisal #!$%@? na internecie typu "leee dziewczyny nie chca stulejarzy". No oczywiscie ze nie chca. Masz
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Każda dziewczyna niby zwraca uwagę na inteligencję, poglądy, poczucie humoru, a potem okazuje się, że najważniejsza jest "pewność siebie" - często obiektywnie nieuzasadniona xD No, ale ty jesteś inna niż wszystkie więc wierzę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobrze, w takim razie od dziś zamiast zwracać uwagę na inteligencję, poglądy, poczucie humoru itp. będę patrzyła głównie na to, czy facet już wkładał benisa w pochwę.

@choochoomotherfucker: Rozpędziłaś się i to bardzo... Na wstępie zapomniałaś o: wzroście, budowie ciała, owalu twarzy, włosach i wielu innych ważnych aspektach, które są brane pod uwagę o wiele wcześniej niż "hehe" poczucie humoru.
Myślisz, że facet wieku 20kilka lat, który nie wkładał benisa
  • Odpowiedz