Wpis z mikrobloga

@noitakto: prawdziwą górę? Ale żeby co robić, pochodzić czy coś konkretnego? Jak coś konkretnego to Allalin to łatwy 4 tysięcznik do zrobienia teraz na nartach, można z przewodnikiem.. Hockenhorn to fajna łatwa wędrówka na ponad 3000 m, praktycznie na samą górę można wyciągiem wjechać i przejść się koło godziny.

Jak chcecie pochodzić na konkretnych górach bez nart to raczej od lipca.
@manedhel: ok, chyba trochę się zapomniałem, że tu jest trochę wyżej niż u nas, i do tego pora roku... szukamy w sumie wycieczki, najlepiej z dobrym dojazdem bez auta, tak, żeby była przyroda, ładne widoki i w sumie bez hardkoru jednak. Myśleliśmy o wycieczce dookoła Obersee, ale tam trzeba autem... chcemy pochodzić.
@noitakto: wyjazd z Zurychu? Znam kilka fajnych zimowych wędrówek po śniegu niżej o różnej trudności z ładnymi widokami i z dobrym dojazdem komunikacją. Właśnie wróciłem z 12 km wędrówki na 1600 - 1800m na luzie. Ale wszystko tutaj w Wallis, z Zurychu lepiej byłoby ci do Graubünden pojechać, ale tak o ile wiem jest gorzej z komunikacją publiczną no i nic nie podpowiem. Zapytaj ludzi na FB na grupie sport w
Pobierz manedhel - @noitakto: wyjazd z Zurychu? Znam kilka fajnych zimowych wędrówek po śnieg...
źródło: comment_ttoji0BO1mlRDZqMqgAPSdvAgIHwA64Z.jpg