Wpis z mikrobloga

@looklikelance Ale właściwe wszystko co poświęcamy wolny czas z własnej woli i jest jakimś zajęciem to hobby. Tylko kwestia podziału na właśnie warte hobby budzące zachwyt i te Januszowe - nawet oglądanie filmów. Nie robi to na nikim wrażenia bo dostępne dla wszystkich. Tak samo silownia. Więc krytyka to nic innego jak zazdrość umiejętności zaangażowania się i sylwetki.
  • Odpowiedz
@Citaxin: Pewnie plusują piwniczaki z bicem 12 centymetrów i wydętym brzucholem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak, czasami tacy 'sportowcy' wkurzają, ale w sumie to chyba dobrze, że czymś się interesują. No smutne, że wydają pieniądze na jakieś suplementy, ale to ich kasa.

A ruszać się trzeba, bo będzie się ulanym i w dzisiejszej rzeczywistości powinien to być nawyk, że parę razy w tygodniu idzie się
  • Odpowiedz
@Citaxin: najgorsi są Ci co nie możesz z nimi pogadać na żaden inny temat... miałem kumpla na uczelni, który tylko przychodził na zajęcia to od razu temat typu „ale mam zakwasy po silce”, „ostatnio przytyłem 3kg, wiec moje suplementy się sprawdzają”, „kurde chyba sobie coś naciągnąłem na siłowni”, „ale mi się nie chce iść na silke dzisiaj ale hehe nie chce być szczypiorem”. No #!$%@? chyba najgorszy typ człowieka, jaki
  • Odpowiedz
@czup: No fakt ale i tak mówimy o pakowaniu dla pakowania, ile tych fanatyków siłowni i swoich fotek w lustrze zrobi podrzut sztangi? Sam czasem jestem na jednej z największych w Warszawie i widziałem może że 2 osoby. Przynajmniej na tej co chodzę, gdzie jest masa ludzi z korporacji (same biurowce wokol) to widać, ile osób jest nienaturalnie dopakowanych. Aha, wśród tych lustrowiczów zabawne jest jeszcze robienie zdjęć #!$%@? ciężarami
  • Odpowiedz
@Jojne: Nie wiem, większość moich znajomych, którzy ćwiczą bardziej niż rekreacyjnie robi martwe ciągi, przysiady, ohp, wiosłowania, wyciskania
  • Odpowiedz
@finchharold: porównywanie makłowicza do typa co kurczaka z ryżem wymiesza xD bo chyba o coś takiego chodziło @Niepokoj_do_wynajecia.

A siłka to guwno nie hobby. Równie dobrze można robić hobby ze sprzątania xD nawet te wasze teksty by pasowały

hurr durr masz syf w domu i niewyprasowane ubrania to nie placz ze rozowe sie ciebie brzydzą

sprzątanie to nie hobby? Nie
  • Odpowiedz
@denuke śmigam na silwonię już 10 lat przerabiałem nawet start w zawodach i zgadzam się z tym również :)

Jeszcze najlepsi są Ci co piszą "walka" , "ciężkie życie bo muszę gotować, jeść, ćwiczyć "

No #!$%@? debile ...
  • Odpowiedz
@Citaxin: nie wiem skąd ten ból dupy, gdy ktoś powie, że chodzenie na siłownię to nie pasja XD Sam co prawda nie chodziłem na siłownię, za to biegałem i nigdy nie uznawałem tego za hobby czy pasję, raczej za sposób na zadbanie o formę. Pasją byłoby, gdybym rzeczywiście poświęcał na to każdą wolną chwilę, nie wiem czytalbym o technikach stawiania kroku czy programach treningowych przynoszących różne benefity (wydajność, szybkość itp)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
A i takie info. To tylko obrazek dla bolu dupy wrzucony. Osobiście to mnie nie obchodzi co kto robi w wolnym czasie przecież xd
  • Odpowiedz
@finchharold: nie zrozumieliśmy się do końca, mówię o codziennym zaspokajaniu potrzeby głodu, a nie kulinarnym rzemiośle jakim się zajmuje pan Makłowicz. Dla mnie siłownia jest czymś normalnym, codziennym, czymś co utrzymuje ciało w ryzach. Dla kulturystów czy trójboistów siłownia może być już jak najbardziej hobby, bo mają w tym jakiś konkretny cel jakim są zawody.
  • Odpowiedz