Wpis z mikrobloga

Gościu zostaje zaorany merytorycznie w dyskusji, więc jako argument, daje taki obrazek. Jestem centrowcem, starającym się patrzeć na wszystko z umiarkowaniem i rozsądkiem, ale jak tu się nie śmiać z tych lewaków, co twierdzą, że rzekomo są lepsi i mądrzejsi od drugiej strony? ¯\_(ツ)_/¯
#neuropa #4konserwy #oswiadczenie #bekazlewactwa #takaprawda #homoseksualizm
A.....e - Gościu zostaje zaorany merytorycznie w dyskusji, więc jako argument, daje t...

źródło: comment_ifMUc6V2qCjdFnmW9vbGsXuwKizuon6X.jpg

Pobierz
  • 16
No ale czego można się spodziewać po człowieku, który reprezentuje ten sam poziom wyparcia wiedzy co proepidemicy

@prawa_reka_sorosa: To nie ja wymyśliłem, że "reprodukcja nie jest najważniejszym celem istnienia organizmów" xD. Ty podałeś przykład społeczności pszczół, w jakiś sposób odnosząc to do homoseksualizmu wśród ludzi (?), ja Ci zarzuciłem o doborze krewniaczym, tłumaczącym to zjawisko, i wtedy stwierdziłeś, że przegrałeś, więc czepiłeś się tego drugiego zdania, czyż nie?
Z jakim betonem tu siedzę, to ja nawet nie xD.
@iAmTS: Ani praca, ani zarabianie pieniędzy, nie są niezbędne do przetrwania, więc Twoje porównanie nie jest trafne. Natomiast, żaden gatunek nie przetrwa bez rozmnażania dłużej, niż jedno pokolenie.

@Lord6Infamous: W przypadku człowieka, to zależy, w co wierzymy. Z punktu widzenia biologii - tak, działania organizmów są ukierunkowane na zmaksymalizowanie szansy na wytworzenie żywotnego potomstwa, nawet kosztem własnym. Polecam Wam wrócić