Wpis z mikrobloga

@marcu56 Też coś kupiłem na święta do skladania na Aliexpres. Taki odpowiednik LEGO, klocki nazywają się Lepin. Szukając ich widziałem sporo zestawów Technik. Cena 1/3 prawdziwego Lego. Co do jakości klocków to dużo jest porównań na YT. Zestawy przychodzą bez pudełka jak widać na foto. Mam sporo LEGO ale postanowiłem sprawdzić tego Lepina. Jutro się okaże czy to był dobry wybor.
Pobierz zooploza - @marcu56 Też coś kupiłem na święta do skladania na Aliexpres. Taki odpowie...
źródło: comment_wJVnkLG0fPDMXB5a3SjfrjohqaJ6HCKv.jpg
@zooploza Słyszałem o nich. Podobno bardzo podobne jakościowo. Widziałem, że często dobre projekty LEGO ideas, które nie przejdą review są sprzedawane przez Chińczyków. Np. pagani huayra. Daj znać jak złożysz :)
@zooploza: w sensie wiem ze nie chcecie o tym gadać, ale póki lepin zrzyna pomysły z lego to nic innego jak piractwo. Kosztują tyle ile kosztują bo nie ponoszą takich kosztów jak lego chociażby w zaprojektowaniu zestawu...
@Szalom: Wręcz przeciwnie - chętnie o tym porozmawiam. Pamiętajmy, że lepin jest jednym z wielu producentów, którzy kopiują zestawy, pomysły lego. Mają oni też swoje własne serie i pomysły. Lele, jbc czy inni też tak robią. Co do piractwa nie wiem co mam Ci napisać. Szukam klocków -> znajduje w ofercie sklepu do kupienia legalnie -> kupuję.
Całe życie miałem klocki Lego, sam też kupowałem je synowi. Niedawno dowiedziałem się, że