Wpis z mikrobloga

Szybko niebiescy działają. Wczoraj o 15.27 dostałem telefon, że mam być o 20.30 na komendzie. Na miejscu dowiedziałem się, że papiery mają iść od razu do Poznania w trybie pilnym. Zaciekawiło mnie to, bo wcześniej kontaktowali się ze mną z komisariatu z miejscowości dziewczynki. Czyli już poznańscy objęli kuratelą wszystko. A jak dzwonili do mnie, pewnie był juz zatrzymany, stąd ten pośpiech, żeby jeszcze tego samego dnia poszły papiery.
#gural #patostreamy
snierzyn - Szybko niebiescy działają. Wczoraj o 15.27 dostałem telefon, że mam być o ...

źródło: comment_bo7P6keRtUDlimoa7S9QG3Cc4BFpsIyO.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snierzyn: wielkie halo jak już pierdzi w fotel w ciepłym domku, policja pewnie rozdmucha wielki balon a prokurator da mu przy dobrowolnym poddaniu się karze maks zawiasy i grzywna do 10 koła z uwagi na niekaralności i młody wiek
  • Odpowiedz
@Hrvat: Rozmawiałem wczoraj z dziennikarką na jego temat. Powiedziała, że jeśli prokuratura będzie chciała zrobić pokazówkę i na jego przykładzie zniechęcić innych patusów w internecie, to Gural poleci.
  • Odpowiedz
@snierzyn: dzisiaj w radiu Poznań już mówili ze nie skorzystano z opcji aresztu tymczasowego i ustalono kaucję w wysokości kilku tysięcy złotych wiec zakładam ze chodzi o kwotę poniżej 5 tyś gdzie wstyd mówić na antenie. Także pokazówki nie będzie a jedynie nasrane w papierach na 5 czy 10 lat bo nie pamietam ile wynosi zatarcie
  • Odpowiedz
@Hrvat: No i dobrze. Teraz reszta tych cymbałów może będzie łagodniejsza na swoich pato transmisjach, a druga sprawa, że społeczeństwo będzie trochę bardziej świadome co się odwala w internetach i komu oddają hajs ich pociechy.
  • Odpowiedz
Cieżko wyrazić jak bardzo podchwyciliście nagonkę nakręconą przez innych w celu usunięcia go, wszystkie te zdarzenie nie wydarzyły się w zeszłym tygodniu a wywołane nie zostały bez powodu, piękny bait a wykopki nakręcone na wymierzanie sprawiedliwości z piwnic zrobiły resztę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz