Wpis z mikrobloga

Tęsknię za #dziecinstwo gdy to na wakacje jeździłam do babci na #mazury , codziennie świeże jajko i mleko od krowy, a gdy latałam po placu to jakąś marchewkę się wzięło i w stawie opłukało albo groszek świeży () Codziennie rano budziły mnie koguty albo żurawie, a dach był przepełniony bocianimi gniazdami. K U R Ł A to już nie wróci () #wspomnienia
  • 67
  • Odpowiedz
@SilentMouse: A jak to możliwe? Jeśli zarabiali uczciwie to nie ma bata by aktualnie ich sytuacja była gorsza niż wtedy. No chyba że poczynili błędne decyzje w inwestycje. Albo zwiększył się wam poziom życia znacznie bardziej niż możliwości finansowe. Kiedyś miało się gówno, gówno się zarabiało i było równo. Teraz ma się w #!$%@?, a zarabia przeciętnie więc i trzeba dorabiac bo inaczej jest sie na minus.
Wystarczy nie żyć ponad
  • Odpowiedz
@SilentMouse @AnnaJ: Tylko wiecie że mieszkanie na wsi jest zazwyczaj najgorsze dla dzieci - szczególnie takich nastoletnich. Już nawet pomijając dojazdy do szkoły to zwykła chęć wyjścia ze znajomymi wiąże się z koniecznością dowiezienia dziecka i potem odebrania go. Na wsi liczba możliwych znajomych jest ograniczona a poza tym atrakcje kończą się na graniu w piłkę. Co do tych zwierząt to o ile kury są raczej bezproblemowe to hodowla na małą
  • Odpowiedz
@SilentMouse: Ja mieszkałem na wsi która dziurą nie była, leżała przy drodze powiatowej, od miasta było koło 6 km a mimo to i tak każde wyjście ze znajomymi musiałem planować by miał mnie kto zawieźć. Obecnie studiuje i mogę powiedzieć ze w przyszłości idealnym układem byłoby dla mnie mieszkanie w dużym mieście ale spędzanie np co drugiego weekendu na wsi. Miasto mnie czasem drażni i rozumiem Twoja chec ucieczki na wieś
  • Odpowiedz
@stasiu38: A skąd ty wiesz na co nas było stać, a na co nie? I naprawdę masz tak smutne i nudne życie że czepiasz się o moje i o moją przeszłość? Nie będę ci się spowiadać z życia idź usuń konto robaku.
  • Odpowiedz