Wpis z mikrobloga

Kiedy znalazłaś faceta 9/10 i myślałaś, ze coś z tego będzie, ale nagle on oznajmia Ci, ze ostatnio dał dupy jakiejś nowo poznanej w klubie studentce z zagranicy (,) uświadamiasz sobie, ze nie chcesz mieć faceta, którego miało pół miasta. Takiego który nie umie zapanować nad sobą i wkłada beniza w przypadkowe loszki. #tinder #gorzkiezale #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 45
@Hadzi: Wpadka = przewalone dla obu osób. Choroby weneryczne = podobna szansa na zachorowanie. Odczucia = podobne dla obu płci. Naprawdę w tych czasach nie widzę różnicy między puszczaniem się przez kobietę i mężczyznę, bo oba mogą skutkować tym samym i oba mogą skreślić u drugiej połówki.
@Kerrigan: Może dlatego że jego punk widzenia jest oparty na doświadczeniach. Ja jestem mniej asertywny i wciąż dożę do "miłości" a on po prostu stwierdził że już nie warto. Chcesz go naprawić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kerrigan: Nie mam pojęcia, może genetycznie jesteś ustawiona do matkowania i naprawiania uszkodzonych osobników płci męskiej. Przy twoim pierwszym komentarzu na który odpisałem od razu poczułem tą typową damską empatię. [O bosz jak mu smutno może da się to naprawić]
@Kerrigan: To ważna i pozytywna cecha, jednak nigdy nie wiesz kiedy wpadasz w pułapkę, to jest najgorsze. Jednak czuję z twojej strony naiwność, ogarnij się troszeczkę bo nawet kiedy w internecie idzie wyczuć twoją empatię to w prawdziwym życiu prawdopodobnie jest łatwo tobą manipulować. Życzę ci jak najlepiej.
@blondeblossom: a to się zgodzę koleżanko w 100%.

Ale mimo wszystko nie kieruje się takimi zasadami i nie jest symetryczne to strasznie nie fer, ale uważam, że po prostu tak jest. Musi minąć wiele, wiele lat żeby był inaczej.
@caslin: Co do zasady zgadzam się, ale nadal są pewne różnice: obejrzyj np. eksperyment społeczny na YT z molestowaniem kobiety przez faceta i faceta przez kobietę i różnice w reakcjach, bądź wyobraź sobie co by się działo gdyby facet proponował seks na ulicy, a gdyby robiła to kobieta na podobnym poziomie atrakcyjności. Prawda jest taka, że kobiety decydują, nie faceci. Dlatego dawanie =/= dupczenie. „There are some fat ugly sluts, but