Wpis z mikrobloga

@Minesr33: gdyby nie wykop to bym nie trafiła na ten cyrk, ale dobrze wiedzieć jaki poziom patologii jest na yt. Wchodzisz na portal, wyrażasz danie a tu zaraz: usuń konto :D ooooj bo Cie posłucham typie
@botak1: niektórzy nie rozumieją, że w internecie nie da się rozkazywać, nie na wykopie. Wracając do tematu pedotypa, zadziwiające jest, że po publikacji materiału prankera rozgłos jest na wszystkich portalach z informacjami typu onet czy wp czy newsweek, wezmą się za patusków ooooooj wezmą
@Minesr33: ale z tego co widzę to tutaj są dwa obozy, zresztą jak wszędzie. Gimbaza albo dorośli z symptomami gimbazy i skłonności pato i Ci którzy uważają wybryki patusów za bulwersujące i z tym walczą, podziwiam za upór.
W sumie to przekleje bo już raz pisałem,wykop to skupisko debili.

Tak się zastanawiam jaki ma to wszystko sens

-Eee tam nuda,wow patologia w końcu coś ciekawego!

-Dawaj dawaj więcej patologii

-PATOLOGIA

-Jezu ale patol,weź coś zrób ze sobą człowieku

-Stream bez patologii

-#!$%@?,nuda jak #!$%@? GDZIE PATOLOGIA!!!

Co za kraj,co za ludzie,ja #!$%@?.
@botak1: źle rozumieją wpis. Who's next nie definiuje, że ja z Wami będę coś niszczyć czy zniszczyłam - nowy użytkownik, nie zrobiłam nic, jedynie pochwalam upór w likwidowaniu tego raka internetu. To tylko proste pytanie czy dalej wykopki mają kolejne plany do kolejnej patologii bo teraz o tym gorąco i szkoda żeby umarło śmiercią naturalną. Mogą rzucać "usuń konto" czy inne. Każdy ma prawo do wyrażania zdania po zalogowaniu się i
@botak1: Ja jak zobaczyłam shoty o Rafatusie to myślałam, że będę miała koszmary. Serio. Z punktu psychologicznego to jest wciągające bagno, wiesz, że to jest złe ale obejrzysz jeszcze kilka - może nie będzie aż tak źle. A tu co? Gościu sra do wiadra a młode osoby to propsują. Wyczyn roku... Nie wyobrażam sobie filmówki za 20 lat xD