Wpis z mikrobloga

@ciezka_rozkmina: gówniarzowi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Czemu mówisz, że klip pedalski? Z chęcią konstruktywnej krytyki posłucham, bo na razie to emocjonujesz się jak pryszczaty nastolatek, któremu ktoś to każe słuchać.
@MattMan: Nie mam głośników w robocie więc nie wypowiadam się na razie na temat muzyki, rzuciłem tylko okiem na klip. Faktycznie, z gówniarzem przesadziłem ale twarze zasłonięte to trudno było ocenić. Na stronie obczaiłem, że same stare dziady w zespole a tylko wokalista wygląda jak dziewczynka.
Później może napiszę coś więcej jak odsłucham. Może muzycznie nie jest tak źle jak to wygląda.

@William_Lawson: klawisz robi tam całkiem sporo, tylko nie zawsze do końca to oczywiste jest, szczególnie w tym numerze. Tu głównie ten początek, do tego ciśnie z basem zwrotki - na żywo dobrze gniecie, w nagraniu trochę złagodzone. W refrenach stringi, w breakdown ma swoją "solową" partię.
@Czayen: dzięki. Gitara to Fender American Special Telecaster, piec H&k Grandmeister na kolumnie Mesa Boogie Recto (ale w nagraniu nie był użyty. W nagraniu gitara szła w Marshalla ostro dopalonego RATem), wspomagam czasem przesterowane dźwięki Wampler Triple Wreck i big muff. Delaye i modulacje z line6 M5.
@Kashankovsky: W połączeniu z tekstem ma sens ale dzięki za opinię. W sumie nie wiem czego się spodziewałem na stronie z życiowymi frustratami, bo rzeczowych opinii to tu kompletnie brak, każdy pluje jadem jak ktoś coś robi, ech dzieciaki...
@MattMan: brakuje w wokalu jakiejś energii, jest zbyt "statyczny". Refren na plus, gdzieś tam w głowie leci w tle. Fajny bridge w okolicach 2:45! Brzmienie całości zdecydowanie na plus chociaż poszedłbym w bardziej brudne strony, trochę więcej drive'u, werbel nie pasuje mi do całości.

Fajne granie, trochę radiowe. Nic nowego tu nie ma, ale sam metal (nawet połączony z rapem) to już gatunek przeruchany na miliard sposobów i nie wiem czy
@lanekrasz: dzięki za opinię! Tak, wiemy że tu nic odkrywczego nie ma ale nie było to nawet naszym założeniem. Poza tym czy bluesowe granie, których to zespołów jest miliard jest odkrywcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rewolucji nie planowaliśmy, ot lubimy ten gatunek muzyki, to gramy, a i wokalista ma tam coś do przekazania, to gramy.