Wpis z mikrobloga

Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było widać. Z tej okazji małe #pokazauto póki jeszcze ptaki nie obsrały i deszcz nie spadł (co w związku z myciem auta pewnie nastąpi w ciągu godziny xD)

Uprzedzając pytania: 1.4t 125KM 2017r

Nie mogłem dołożyć 200k i kupić coś porządnego ani nie chciałem starej wypierdzianej beemki w full opcji V8 zamiast nowego pachnącego auta xD

#samochody #motoryzacja #opel
KrzysztofKrawczyk - Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było ...

źródło: comment_kZLnboghgZ598Rm0jKYmjcOrP5zLABTe.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
wiesz za 268tys to ta bunia chyba uzywana :) malo na v8


@sh2dov: 68tys* wiem, że na nową bmw to za mało. Chodzi mi o to, że niektórzy twierdzą, że lepiej kupić stare auto "wypasione" z jakimś dużym mocnym silnikiem niż nowego kompakta. Wg mnie to nie jest dobra opcja dla mnie, dlatego uprzedzając takie nietrafione sugestie napisałem, że mnie żadne stare bmw itp. nie interesują

----

1450 x 36 nie
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: dorzucilem juz 200, o ktorym wczesniej pisales. Wciaz bedzie brakowac. Ja odobiscie kupilem/pcp 2 letnia z bardzo niskim przebiegiem i sobie chwale. A za 2 lata znow wymienia na roczna z darmowym serwisem i gwarancja
  • Odpowiedz
@Nuggerath: jak wyglądają Twoje koszty w wynajmie tej foki? Jak brałem rok temu leasing to ciężko było mi znaleźć jakieś fajne ofert w wynajmie, ale może za słabo szukałem :D. Koniec końców wziąłem tradycyjny, ale następny już na bank będę brał właśnie jako wynajem i również przymierzałem się do hot-hatchów, a jak oferty dobre to może i coś większego.
  • Odpowiedz
@sh2dov: a ok, rozumiem. Spoko, mnie w ogóle niespecjalnie interesuje posiadanie BMW. Szkoda mi kasy na auta premium w tym momencie mojego życia, może w przyszłości będę się bawił w takie rzeczy. Teraz jak już wspomniałem wcześniej mam trochę inne cele w życiu, więc ograniczam wydatki na auta do poziomu przyzwoicie wyposażonego kompaktu
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: jakos tak w 2017 zmienili olej zeby naprawic problem konstrukcyjny silnika. W uk wezwanie wszystkich benzyn do salonow po zmiane.
Ja przez to nie wybralem tego auta. Silniki sa na licencji od gm a auto już psa. Nie mogli poprawić konstrukcji wiec zrobili nowy olej. Olej nie jest optymalny ale przedluza żywotność zeby spalanie stukowe nie rozwaliło tlokow po 40 tys. Proponowali mi 2 lata gwarancji wiec po gwarancji mialbym
  • Odpowiedz
@ethics: cholera, masz rację. Lecę pozbyć się tego szmelcu i kupić 10-letnie BMW od Seby.

A nie, jednak mam w dupie opinie innych i jeżdżę takim samochodem, jaki mi się podoba i jaki uznam za odpowiedni dla mnie. Oczywiście na wykopie wszyscy mają conajmniej 300 konne silniki, wiadomo, same samce alfa w stu procentach.

Nie podoba się to scrolluj dalej.
  • Odpowiedz
tego 18' czarne felgi i będzie super opelek


@hadrian3: fakt, pasowałyby idealnie

----

orientowałeś się jak wygląda później zwrot tego samochodu? tj. czy mocno czepaiją się rysek na karoserii i różnych takich eksploatacyjnych mankamentów?


@PeterFile: trafiłem kiedyś na forum fanatyków Opla (xDD) gdzie poruszany był ten wątek, ale póki co niewiele na ten temat wiadomo w przypadku wynajmu od Opla (a ściślej mówiąc Getin Fleet). Podobno ogólnie nie ma tragedii
  • Odpowiedz
@mariusz_and: dobrze. Nie bierze oleju, jest dość elastyczny i znacznie kulturalniej pracuje niż np. konkurencyjne Renault/Peugeoty (które maja 3cylindrowe 1.2turbo) przy wyższych prędkościach. Jest dość głośny na mrozach zanim się zagrzeje ale to ponoć normalne. Póki co tyle mogę powiedzieć bo przejechałem dopiero 13k km.
  • Odpowiedz
@salamon: z grubsza 911zl brutto leasingu przez 3 lata. 0% wpłaty własnej. Wykup za około 45k brutto. Najem jest raczej dla ludzi którzy nie chcą wykupować (choć oczywiście można jeśli się bardzo chce). Jeżeli rozważasz wykup to może lepszy będzie tradycyjny leasing. Jeżeli chcesz więcej szczegółów to uderz na PW.
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk no właśnie jego plus że ma cztery cylindry, za jakiś czas będę chciał się przesiąść z klasy B na jakiegoś kompakta najlepiej w kombi a astra calkiem fajnje wygląda. Szerokosci życzę i bezawaryjnego pożerania kilometrów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz