Wpis z mikrobloga

Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było widać. Z tej okazji małe #pokazauto póki jeszcze ptaki nie obsrały i deszcz nie spadł (co w związku z myciem auta pewnie nastąpi w ciągu godziny xD)

Uprzedzając pytania: 1.4t 125KM 2017r

Nie mogłem dołożyć 200k i kupić coś porządnego ani nie chciałem starej wypierdzianej beemki w full opcji V8 zamiast nowego pachnącego auta xD

#samochody #motoryzacja #opel
KrzysztofKrawczyk - Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było ...

źródło: comment_kZLnboghgZ598Rm0jKYmjcOrP5zLABTe.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: prawie takiego wybralem, uwazaj na spalanienstukowe i rozwalony silnik po 40 tys. Naprawiali to w końcówce 2017 przez zastosowanie specjalnego oleju. Nie wiem czy sie interesowales czym zalali to nowe auto
  • Odpowiedz
za kwotę poniżej 1000zł jeździć nowiutką octavią w kombi...i to daleko od golasa...wyszło mu coś ok 830-850zł


@Nuggerath: Mógłbyś mi wskazać gdzie znajdę taką ofertę?
  • Odpowiedz
@lothar: ciekawe, spytam się w takim razie bo już komputer pokazuje 10% żywotności oleju co przy jeździe po Warszawie na długo nie wystarczy :D teoretycznie mam #!$%@?, bo to auto wynajmowane, więc to ich problem, żeby było sprawne, ale w sumie lepiej zapytać i uniknąć wszelkich ewentualnych problemów. Ja swojego brałem z salonu czerwiec/lipiec 2017, więc może już ten problem jest rozwiązany.

Jeżdzę taką od 2016 ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: Czy w tej wersji Astry jest już wskaźnik temperatury silnika? Bo z tego co wiem w Astrze J i Corsie z tamtego okresu nie było - jakaś żenada totalna...

Poza tym to gratuluję - jak zobaczyłem zdjęcie to od razu wiedziałem, że się zlecą "heh ja kupiłem wolwo z 2002, troche zawieszenie puka ale poza tym mam ful komfort, beka z opla"
Szerokości :)

PS. Kto ma Opla, ten ma
  • Odpowiedz
@Nuggerath: No ale tam masz pewnie 20% wkładu własnego i do tego we własnym zakresie ubezpieczenie, opony i inne, więc to nijak nie jest porównywalne z wynajmem długoterminowym.
  • Odpowiedz