Wpis z mikrobloga

Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było widać. Z tej okazji małe #pokazauto póki jeszcze ptaki nie obsrały i deszcz nie spadł (co w związku z myciem auta pewnie nastąpi w ciągu godziny xD)

Uprzedzając pytania: 1.4t 125KM 2017r

Nie mogłem dołożyć 200k i kupić coś porządnego ani nie chciałem starej wypierdzianej beemki w full opcji V8 zamiast nowego pachnącego auta xD

#samochody #motoryzacja #opel
KrzysztofKrawczyk - Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było ...

źródło: comment_kZLnboghgZ598Rm0jKYmjcOrP5zLABTe.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: wiesz co jest najlepsze w takiej astrze? Nie kuje za bardzo w oczy nikogo, nie #!$%@? sąsiada zawistnika a seba woli zwalić konia do 15 letniego bmw i nawoskowac go ejakulatem niż powiedzieć, że masz fajne auto.
Ja niedawno kupiłem z końca 2014r peżota 308, przez tydzień nikt nie zauważył pod robotą, że zmieniłem auto a jak zaczaili to i tak nikogo nie boli, nikt mi nie powie że się
  • Odpowiedz
@elemenTH: w sedno

@Godziu73: odczuwam różnice pomiędzy odpisywaniem ludziom na komentarze a sugerowaniem się opiniami innych i kierowanie się w życiu tym, żeby się lansować przed innymi. Gdy wybierałem auto kierowałem się swoim rozumem, a nie chęcią lansu i to mi wystarczy. Odpisanie na komentarze kilku sfrustrowanym wykopkom tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: Też od lipca jeżdżę podobną Astrą - hatchback, 150KM AT. Jestem mega zadowolony z samochodu jako takiego, ale spalanie mam nieco za wysokie.
W oplu tak jak pisałeś niby nie ma sensu patrzeć na cenę katalogową bo i tak dostaje się gigantyczne rabaty (w moim przypadku z 98.250 na 80.700zł brutto), ale potem dochodzi prowizja banku i już nie jest tak kolorowo. Ja dałem 10% na dzień dobry, a teraz
  • Odpowiedz
@MrGordon: hej Mireczku, chodzi mi taka asterka 200km ostatnio po głowie ale boję się trochę trakcji na przedniej osi...

Jak się zachowuje auto przy pełnym bucie od startu? Idzie wykorzystać potencjał silnika czy zaczyna brakować przyczepności na ośce?

Astra to chyba jedyne nowe auto na rynku gdzie w rozsądnej cenie można dostać 200KM :D
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: O jaka januszerka. Brakuje tylko tekstów:

- "downsizing ssie, kiedyś to było" - Apropos, wziałem na tapetę dla porównania 1.8 125 km z Golfa IV Variant - średnie spalanie w mieście 11l, 10 sek to setki. Golf VII Variant 1.4 125km - średnie spalanie w mieście 7.5l, 9.5 do setki. Przy czym dużo większa elastyczność. I tyle w temacie.

- "turbo się bedzie psuo" - Fiatowskie 1.4 t-jet mają już
  • Odpowiedz
@Samuraj_CZAK: najlepiej dokupić GAP i wtedy nie martwisz się niczym. W takiej sytuacji ubezpieczyciel wypłaca kasę za auto bankowi a bank kończy z Tobą umowę leasingowa. Ewentualna różnica między wycena auta przez ubezpieczyciela a pozostała kwota do spłacenia w umówie dzięki GAPowi nie spada na Ciebie, tylko jest pokrywana przez GAP. Ponoć są przypadki ze ludzie dzięki GAPowi odzyskują nawet trochę kasy z auta ale nie wiem przy jakich okolicznościach coś
  • Odpowiedz
@Vetinari: Na pewno do mnie chciałeś napisać? - bo kamerę mam, do tego winter package, inne felgi (pakiet z czymś tam), navi pakiet. Jeżeli chodzi o akcję to: The customer satisfaction program affects 2016 and 2017 model-year Focus RS hatchbacks built from Aug. 3, 2015, through July 6, 2017 - więc nie wiem skąd ci się daty wzięły.
  • Odpowiedz