Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio umówiłem się z laską z #tinder . Nawet spoko nam się gadało ale szału nie było. Cały czas cisnęła na spotkanie tylko nie chciała pokazać swojego całego zdjęcia. Miała tylko dodane zdjecie twarzy. Zgodziłem się na spotkanie bo przecież na kawe wyjsć pogadać zawsze można. Domyślałem się, ze do szczupłych nie należy ale to co zobaczyłem wykraczało poza moje standarty. Nawet zdjęcia twarzy nie były aktualne bo wyglądać zaczynała jak księżyc w pełni.
Chciałem być grzeczny wiec nie powiedziałem ani slowa, że oszukała mnie troche. Ale najgorsze było to, że ona miała jakas obsesje na punkcie swojego ciała. Umowiliśmy sie w kawiarni w galerii i komentowała prawie każdą szczupła i ładną kobiete.
"Zobacz jaka szkapa, jaki wieszak, same kości- prawdziwe kobiety mają troche ciała i nie boją się tego pokazac!"
To trochę to było jakieś 100 kg przy wzroscie 160.
Ale dobra jakos wytrzymam. Cały czas pytania, że chyba nie podobaja mi sie takie chudzielce- facet nie pies nq kosc nie leci. Odpowiedzialem, ze nie skreslam ludzi ze wzgledu na wyglad a potem uswiadomiłem sobie swoj strzał w kolano.
Kolejny kryzys przyszedł jak powiedziała, że jest głodna i zabrała mnie do mcDonalda- wiedziałem skąd ta tusza kiedy zobaczyłem z przerazeniem jak pochłania dwa bigmaki i duze frytki niczym Galactus planety.
I zaraz gadka była, że faceci cały czas składają jej proppzycje niedwuznaczne sponsoringu, że nawet jej koleżanki szczupłe nie mają takiego powodzenia tylko żadna tego nie przyzna. I ogolnie 4 godziny nie gadała o niczym innym tylko o tym jakie grube ciało jest seksi a szczuple laski to wieszaki. Od razu było widac, ze probuje tak zaleczyc kompleksy, jeszcze na koniec uwiesila mi sie na szyi i pocalowac chciala w usta ale udalem, ze zle to odczytalem i cmoknałem ja w policzek nie chcac skończyć jak bigmac.
Normalnie jakas masakra, jeszcze po powrocie wypisywala mi jak super bylo i ze fajny jestem ale napisalem, ze chyba nic z tego nie bedzie. To wywalila focha, ze nie zasluguje na taka kobiete jak ona bo dla takich sa tylko praedziwi faceci, ktorzy docenia piekno kobiecego cialaXD i zablokowala mnie. Serio, nie mam nic do puszystych kobiet ale są pewne granice a to co ona odwaliła to była juz prawdziwa karuzela kompleksów
#bekazgrubasow #badoo #tinder #randki



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety to debilki. Ukrywają swoją figurę a potem tylko czas tracą na randki z facetami co nie lubią kobiet puszystych. Jakby grały w otwarte karty, to by pewnie znalazły jakiś amatorów kobiet większych bo wiem, że tacy są. Wtedy razem by mogli się ponabijać z chudych szkap.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty chyba jakis poyebany jestes
dziewczyna zupelnie nie w Twoim typie, miala falszywe zdjecia, a Ty zamiast to uciac na poczatku to spedzasz z nia pol dnia, #!$%@? chore teorie desperatki, jeszcze pewnie zaplaciles za maca, a na koniec prawie dales sie pocalowac xDDD

wtf u doin bro
  • Odpowiedz
TroskliwyKat: To mnie zawsze w grubasach bawi i śmieszy.

Kochają swoje ciałko i w każdy sposób hejtują szczupłe, atrakcyjne dziewczyny bo w #!$%@? zazdroszczą. Ale mózg ludzki to #!$%@? i lubi smaczne rzeczy, czemu nie każdy jest w stanie się oprzeć.

Też byłem gruby, ale schudłem - wystarczy chcieć i żadne tłumaczenia nie mają racji bytu. Nigdy nie jest tak, że "po prostu taki jestem".

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio spedziles z nia 4h? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam szanuje swoj czas i zwijam sie po 15 minutach bo zostawilem zelazko na gazie. Nastepnym razem ustawiaj budzik 15min od rozpoczecia spotkania i udawaj ze odbierasz telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zawsze się zastanawiam, dlaczego grubasy mają takie mniemanie o sobie. Przecież im trzeba uświadomić, że nie muszą na siłę komuś wbijać do głowy swoich racji i nie dla każdego będą tacy piękni jak dla siebie w swoich tłustych łbach.
  • Odpowiedz