Wpis z mikrobloga

Każdemu, kto ma problem z głośną pracą konsoli polecam ją przeczyścić i wymienić pastę oraz termopady. Ja zrobiłem to wczoraj i teraz jest praktycznie niesłyszalna. Nawet w Doom czy Rainbow Six Siegie, gdzie potrafiła wskoczyć na naprawdę duże obroty, teraz tylko lekko pomrukuje. Dla ciekawych, produkty które użyłem to Arctic Silver MX4 oraz Thermal Grizzly Minus Pad 8. No i oczywiście puszka sprężonego powietrza i kilka wacików ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam i pozdrawiam

#ps4 #playstation #konsole #pcmasterrace
  • 11
Godzinka podczas pierwszego rozbierania to maks. Największy problem jest z otwarciem obudowy i odpięciem od płyty zasilacza, bałem się że coś połamię bądź urwę i robiłem to bardzo powoli (pod jednym z tutoriali na YouTube ktoś napisał że urwał całe złącze z płyty głównej), ale poza tym to tylko kwestia odkręcenia paru śrubek. Radzę też uważać zaraz po nałożeniu pasty na APU, bo całą płytę trzeba lekko wsunąć do środka i można
ktoś napisał że urwał całe złącze z płyty głównej)


@hivonzooo: idź pan w #!$%@?, u mnie było to samo. tzn. nie urwałem ale kabel nie do odpięcia żeby nie #!$%@?ć całego gniazda z płyty. chyba zgrzewały to skośne pały.
za drugim razem odpiąłem kabel z zasilacza choć też łatwo nie było. później już z górki.

termopad widzę trochę kosztuje, ale dobrze wiedziec co warto kupić. u siebie też w tamtym roku
@preparado: W przypadku termopadów nie miałem dużego wyboru - w moim mieście tylko jeden sklep posiadał termopady, i to właśnie wymieniony wyżej model. Allegro odpadało, bo chciałem je mieć już na weekend. Lekko przeplaciłem ale jak zobaczyłem efekty to cena juz tak nie bolała.