Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#depresja #stulejacontent #przegryw #tfwnogf

Zauważyliście, że taki ludek chory na depresje, ogólnie na te całe #!$%@? ma gorzej, bo każdy nie chce się z takim wiązać?
Kumple spierdoxa nikt nie chcą, bo hehe wstyd i przypau niech #!$%@?, a różowe jak wyczują, że coś nie gra to uciekają do tych lepszych, zdrowych...

I tylko takiemu zostaje albo rodzina(ale to pewnie z ~10% przypadków gdzie ma się dobre relacje, większość u takich to toksyczna relacja panuje, bo niby skąd taki spierdox to spierdox z depresją?no właśnie), przyjaciel/przyjaciółka(no ale nikt nie chce spierdoxa kumpla, chyba że stary kumpel z #podbazy) i zostaje psycholog/psychiatra...
Najgorzej to z laskami, bo jak lasce się podobam jakiejś, a wyczuje to że jestem spierdoxem, to ucieka właśnie, nie mówię o wiązaniu, ale w większości przypadku mówi elo i ucieka do alphy.Nawet na tym głupim tinder, jak mało odpisuje, albo z większym opóźnieniem, albo tak średnio gadka się trzyma to laska nie odpisuje,bo #!$%@? nawet przez telefon wyczuwa #!$%@? xD.

Ten świat jest źle skonstruowany, powinno być w sumie na odwrót i widząc takiego powinno się starać jakoś pomóc, chyba że tak ewolucja działa, że ci słabi psychicznie powinni zdechnąć bo selekcja naturalna, świat tylko dla wytrwałych.
Nie wiem ja widząc jakiegoś właśnie takiego ziomka, to staram się jakoś pogadać z nim normalnie, a nie wyśmiać i uciec, ale pewnie dlatego że sam jestem takim spierdoxem.
Ci zdrowi no mają łatwo w życiu w #!$%@?, zero stresu i wszyscy ich lubią i np. związek przychodzi naturalnie...

Chyba się wybiorę do psychologa, ale chyba mi nie pomoże, bo taki to w lekkiej depresji pomoże, a lekkiej nie mam, bo wiem, ostatnio żyję częściej w śród ludzi, a według definicji lekkiej deprechy, takie stopniowe wdrażanie normickiego życia pomaga, a u mnie jest tak samo, albo gorzej...
Więc zostaje psychiatra.

Jak żyć mirki? :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6