Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GetRekt: tak bardzo nie skumales tego z tym glombem... wyobraz sobie że autokorekta na telefonie mi zmienia nawet takie błędy :) A argument dot. Lektur jest z dupy bo lektur nie masz w reku na maturze a kartę wzorów masz... Przestan się oszukiwać, że to tak bardzo matematyka Ci zepsuła zycie. :)
  • Odpowiedz
@jestem_studentem_prawa: Jesteś #!$%@? tak żałosny, ze brak mi na ciebie słów xD
Nie umiesz pisać poprawnie po polsku, a wykłócasz się nad słusznością swojego argumentu nad moim, bo przecież lepiej znasz moje życie
Czarnolisto matole
  • Odpowiedz
@Ravciu: nie wiem czy tylko ja mialem takie odczucie, ale kursy etrapeza przerabiane sa z naciskiem na formuly a nie na zrozumienie, i w dodatku na dosyc niskim poziomie. prawdopodobnie to najlepszy srodek zeby zdac na jako-taka ocene i zupelnie nic z tego kursu nie wyniesc
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem ile osób wie, ale matemaks prowadził kiedyś kanał "Zahhak" z gierki 2d Margonem. Gdyby porównać treści Zahhaka i Matemaksa to w życiu by nikt nie powiedział, że to on (poza charakt. głosem). Polecam poszukać "zahhak reupload". "Nie po to sp**rdoliłem z lekcji, żeby sobie teraz nie poexpić" ()
  • Odpowiedz