Wpis z mikrobloga

Taka piękna niedziela, aż się chce usiąść przy biurku i podłubać w skórze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo fajna skórka o vintydżowym charakterze, wykończenie typu pull-up (jaśnieje podczas zginania), bardzo miękka, można ten pasek zwinąć w rulon i nic złego mu się nie dzieje.

Teraz czas pokroić płaszczkę ( ͡ ͜ʖ ͡) jak jesteście ciekawi jak prezentuje się ta ryba jako pasek do zegarka to obserwujcie tag #pepciozaszyje :)

#modameska #diy #zegarki #zegarkiboners #watchboners #chwalesie #leatherworking
Pobierz
źródło: comment_W8hRIAqIBCz9RzAb8HR3HtoAsfcyKNVN.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LowcaAndroidow: ok 200 złotych taki pasek

@Pepcioza: o kurde bele. Nieźle się cenisz. To ja za 550zl kupiłem dużą, ręcznie szytą torbę listonoszkę z naturalnej skóry. A tutaj tej skóry to troszeczkę jest. No chyba że miniaturyzacja ma swój cennik
@LowcaAndroidow: @segment: to jest w ogóle dziwna kwestia, bo często się spotykam z tym, że jakim prawem chcę za to tyle pieniędzy skoro w sklepie x jest taniej? Kilka razy zdarzyło mi się że jakiś różowy wysyłał mi linka do torebki z jakiejś siecówki i była oburzona że będzie drożej niż w sklepie :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pokaż mi to ręczne szycie :D

@Pepcioza: ręcznie w sensie na maszynie. Czyli tak jak ty to robisz. No przecież że nie ręcznie ktoś sobie igłą dziubał do skóry. Paski masz fajne, ale uważam że 200 zł to lekka przesada.
ręcznie w sensie na maszynie


@segment: Czyli maszynowo xD Szycie ręczne to szycie ręczne, nie maszynowe. Chociaż faktycznie wielu producentów nadużywa i jeśli ktoś przesuwa materiał pod igłą maszyny no to przecież szyje "ręcznie" xD