Wpis z mikrobloga

#lego #lidl #cebuladeals

5:30
Nocka dobiega końca, na telefonie dzwonek powiadomienia o treści "LEGO Lidl". Zaraz kończę robotę.

6:30
Jestem pod Lidlem Szopienice. Czekam w samochodzie, jestem pierwszy.

6:40
Pojawiają się pierwsze samochody obok na parkingu. Nikt nie wysiada. Czekam.

6:50
Kilka osób podchodzi do drzwi. Para starszego małżeństwa i młoda kobieta. Spoko, luz, czekam bo zimno.

7:00
Drzwi się otwierają, wychodzę powoli z samochodu, wchodzę do sklepu, idę w kierunku wystawionego towaru. Widzę z daleka, że starsza pani trzyma 42049 w ręku i nim macha przed mężem. Podchodzę bliżej, okazuje się, że to jedyne pudełko. Pytam czy było tylko jedno pudełko, Pani mi nie odpowiada tylko narzeka pod nosem, że chciała 3 sztuki.
Odwracam się na pięcie, kierując się ku wyjściu pytam pracownicy sklepu czy mają tylko jeden na stanie. "Może się tak zdarzyć, że jest tylko jedna sztuka na sklepie". Myślę sobie "pewnie pracownicy pokitrali i bedo handlować... Jadę na Bogucice, jest tam nowy, ładny, duży Lidl".
Wychodzę.

7:07
Jestem już w Lidl Bogucice. Szybkim krokiem niczym Korzeniowski idę po LEGO. Brak zestawu. Wybiegam lekko oburzony zastaną sytuacją, jednak płomień nadziei jeszcze nie zgasł.
"Ostatnia szansa, spróbuję w jeszcze jednym...".
Pędząc niczym wicher myślałem tylko czy warto, w końcu ewentualny mandat sprawi, że "cebula" straci rację bytu. Podjąłem ryzyko.

7:15
Jestem już w Lidl Kolista. Szukam gdzie ciepli towar. Jest! Jedyna sztuka! "Kocham Cię Ładowarko górnicza, już Cię nie oddam!"

(Czas już nie odgrywa ważnej roli, nie spoglądam więcej na zegarek)
Na koniec przy kasie blokuję terminal płatniczy na 15 minut (tip: wyjąć kartę przed zatwierdzeniem pinu). Kobiety w kolejce są na mnie nieźle wkurzone, kasjerka niemniej. Mimo to wyraz zadowolenia nie schodzi mi z facjaty...

Cena: 99 zł
Czas budowy: 1 h 35 min
Satysfakcja: #!$%@? w kosmos.

Sleepwalker - #lego #lidl #cebuladeals

5:30
Nocka dobiega końca, na telefonie dzwone...

źródło: comment_WtVOwOBuSBp8pfVcArc5VqEtjP7Up7qH.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
A tymczasem koledzy ze szkoly

5:30

wstaję


6:30

biegne już 6 kilometr


6:40

jem zdrowe sniadanie


6:50

tajska dama do towarzystwa robi mi loda. a jej kolezanka lize mnie po sutkach


17:00

wracam do rodziny i zona mnie wita po powrocie z delegacji


22:07

uprawiamy namietny seks


7:15

Nawet nie wychodze do pracy bo pracuje stacjonarnie jako #programista15k


@Sleepwalker:
  • Odpowiedz
  • 0
@Prezes_roku bo co chwila musiała krzyczeć "kasa nieczynna" bo starsze kobity się wciąż ustawiały przy kasie.
Chociaż jej wyraz twarzy mógł tłumaczyć wiele, na przykład może jestem brzydki :)
  • Odpowiedz
Pytam, bo mnie na starosc chyba nostalgia z LEGO dopada i zastanawiam sie czy nie zaczac zbierac zestawow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@badmagic: Nawet się nie zastanawiaj, tyle fajnych zestawów czeka na zbudowanie :D
@Sleepwalker: Podziwiam za chęci, ale czy jesteś zadowolony ze składania modelu, który jest wadliwy? :)
  • Odpowiedz
  • 2
@M_longer oj ja tam nie będę aż tak krytyczny. Ty na to patrzysz okiem profesjonalisty i fascynata. Ja kupiłem zabawkę docelowo dla dziecka i przy okazji żeby się trochę odprężyć podczas budowy. Podziwiam jednak, fajne hobby :)
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: Powiem Ci że niezły deal. Ja przed świętami kupiłem na allegro za 115zł więc 15zł jesteś do przodu :D Ale teraz z ciekawości patrzę a tu po 170zł wycenione! :o #!$%@?ło ich???
  • Odpowiedz