Wpis z mikrobloga

babci


@wszystkiefajneloginysajuzzajete: dla ciebie chrzest jest wazny. Dla innych zabobony innych bardziej lub mniej popularnych religii. Sa ludzie dla ktorych wazna jest gra on-line albo skorki w CS. Inni biegaja. Twoje zabobony i niedzielne zajecia nie sa wazniejsze niz niedzielne zajecia innych ludzi. Dzwony bija dzien w dzien robiac halas a jak raz na jakis czas ci cos jest nieprzyjemnie to zyczysz niczemu niewinnym ludziom zle... mam nadzieje ze sie szybko
@cz3j3n: Też to zauważyłam, ale nie mogę też powiedzieć, że mnie to trochę nie wciągnęło. Z drugiej strony jednak dla mnie na pierwszym miejscu jest wysiłek i zmęczenie, a później social media (chociaż ciężko w to uwierzyć pewnie). Poza tym dla mnie chwalenie się bieganiem ma też charakter motywacyjny.

@f137358: Niee, to nie on.

@Zydomasoneria: Za 3 miesiące będzie to już 23. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Ja mam pretensje do Urzędu Miasta i Organizatorów, bo nie ma w zasadzie dnia w Warszawie, by nie było utrudnień czy to remont, czy jakieś durne marsze, manifestacje, biegi, wyścigi. Zawsze coś, przez co człowiek traci czas, a przede wszystkim pieniądze


@DawajDawaj: to sie wyprowadź z dużego miasta. w małych miejscowościach nie ma z tym problemów