Wpis z mikrobloga

Kolega @Lavie, najpierw zakopuje wszystkie moje znaleziska i stawia minusy, od góry do dołu, przy wszystkich niewłaściwych komentarzach pod nimi, poźniej każe mi usuwać konto, potem, w końcu, wrzuca na czarnolisto, a teraz znowu, przed chwilą, coś do mnie napisał (bo śmiałem obrazić Ukraińców). Czy to nie jest zabawne? xD
#neuropa #4konserwy #oswiadczenie #bekazlewactwa
Pobierz A.....e - Kolega @Lavie, najpierw zakopuje wszystkie moje znaleziska i stawia minusy,...
źródło: comment_mD6ydrg4T4ssyUq30SHx36XyyeNIKiEk.jpg
  • 15
@Acquaintance:

Kolega @Lavie, najpierw zakopuje wszystkie moje znaleziska


Bo wrzucasz tendencyjne znaleziska i zwykły spam.

stawia minusy, od góry do dołu, przy wszystkich niewłaściwych komentarzach pod nimi,


Tak było. Codziennie tak robię czekam tylko kiedy Acquaintance wrzuci znalezisko, a potem minusuje wszystko co tam się znajduje. #!$%@?, kupić ci foliową czapeczkę?

w końcu, wrzuca na czarnolisto,


No żeby nie widzieć twojego spamu.

przed chwilą, coś do mnie napisał (bo śmiałem
@Lord6Infamous: @zbite_jaja Też teraz mam: https://www.wykop.pl/wpis/27147485/moderacja-chyba-znowu-zainstalowano-jakies-prawack/
Nawet komentowaliście to xD

@pk347: Odpaliłem swoje Archiwum X i serio nie masz powodow aby sie smiac z @Acquaintance

Szczególnie, że ja akurat nie żalę się, że @Lavie mi stawiał minusy, tylko się śmieje z całokształtu, że mnie aż wrzucił na czarną, a i tak nie mógł się powstrzymać, by mi odpisać xD