Wpis z mikrobloga

@SpokojnyPan: Nie jeździłem 1.9, ale 1.6 tak. Nie lubiłem tego silnika od samego poczatku, ma okropną charakterystykę i żeby gładko przyspieszać, trzeba zdejmować nogę z gazu wraz ze wzrostem prędkości obrotowej, bo turbosprężarka bardzo gwałtownie zaczyna pracować. Mocniejszy 2.0 jest dużo lepszy.
  • Odpowiedz
@ImCandy: widzę OPie że brak ci rigczu, chwalisz się nowym gulfem w najbiedniejszej wersji i mówisz że "kusi żeby przycisnąć" i zauważ że nikt tu cię nie krytykuje za kupienie nowego auta.
Obśmiali Cię, bo 1.6 diesel 105KM to co tu takiego kusi żeby przycisnąć? xD
Oczywiście POLACZKI ZAZDROŚCICIE MI BIEDAKI ROBAKI DUPY WAM PĘKAJĄ XDDDD
15 letnia Corolla mojej mamy w 1.4 benzynie ma takie osiągi, no kusi żeby przycisnąć
K.....2 - @ImCandy: widzę OPie że brak ci rigczu, chwalisz się nowym gulfem w najbied...

źródło: comment_zdMyXI4AVheIjurjuymPuHMm5REAobEw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Karton12: pieknie ujete :D przycisnac to go jedynie moze sranie na autostradzie, wtedy zrozumie ze nie ma co przycisnac zeby zdazyc na mopa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
trzeba zdejmować nogę z gazu wraz ze wzrostem prędkości obrotowej, bo turbosprężarka bardzo gwałtownie zaczyna pracować.

@NaPewnoNieZyd: to miałeś coś nie tak z jej sterowaniem pewnie. Poza tym 1.6TDI jest już multum wersji, tak jak 1.9 TDI do 1.9 TDI nie równe, więc nie warto siać opinii bez określenia jaki to rocznik i w jakim aucie.
  • Odpowiedz
tutaj nie znajdziesz uznania, nie jest to rozpadające się piętnastoletnie auto klasy „premium” ((oo))

@wysprzeglik: no nie masz racji xD bo wykopki klasę "premium" to jadą, że już stary szrot to 3 letnie auto wypierdziane przez Niemca, nowy to przepłacony, tymczasem nowy czy 15 letni Hyundai/Fiat/KIA to już ok xD no i VAG te downy tutaj nienawidzą, więc niczego innego nie można było się spodziewać bo głupkach.
  • Odpowiedz