Wpis z mikrobloga

  • 6
@unstyle: to troche skomplikowane, bo mialem kilka do wyboru: jakies fabie, golf, leon - szwagier ma i srednio mi sie podoba, MPV typu peugeot 2008 - ja #!$%@? jaki szajs 3 tygodnie jezdzilem tym, nie polecam nikomu, audi a1 - fajne ale za male. Golf mi sie zawsze podobal wiec wybralem golfa.
  • Odpowiedz
@ImCandy: W pierwszej chwili pomyślałem,, kurrr skąd wziął na to pieniążki,, ale widzę że kierownica po złej stronie więc jakieś zmywanie garów czy inne zrywanie azbestu żeby kupić samochód którym normalnie da się jeździć tylko na wyspie i juz nie zazdroszcze
  • Odpowiedz
@ImCandy: W pierwszej chwili pomyślałem,, kurrr skąd wziął na to pieniążki,, ale widzę że kierownica po złej stronie więc jakieś zmywanie garów czy inne zrywanie azbestu żeby kupić samochód którym normalnie da się jeździć tylko na wyspie i juz nie zazdroszcze


@Prokurator1990: Nie wszyscy maja takie waskie horyzonty jak ty zakompleksiony wsiurze
  • Odpowiedz
W pierwszej chwili pomyślałem,, kurrr skąd wziął na to pieniążki,, ale widzę że kierownica po złej stronie więc jakieś zmywanie garów czy inne zrywanie azbestu żeby kupić samochód którym normalnie da się jeździć tylko na wyspie i juz nie zazdroszcze


Jaki #rakcontent i umyslowy niedorozwój ()

@serintakma
  • Odpowiedz
@l0h-s: @Artic: @sicknature: No to specjalisci polecam się doinformować, bo np. w A45 AMG nie mozna go butować powyżej 4.5k obrotow, 140 km/h przez pierwsze 1500 km. Nie zdziwilbym sie jakby w Golfie tez tak bylo.
  • Odpowiedz