Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was był kiedyś na śniadaniu np. w hotelu? Czy tam się zjada wszystko, co dali (może Wy tak robicie?), czy z dużego wyboru bierze to, co się chce i tyle, ile wynosi jedna porcja?


@MyshaM: ale w hotelu robi się sniadania dla setek osób
i tam się raczej nie marnuje

zajebiste porównanie
xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@MyshaM: przecież na dwie osoby to jest w sam raz, nie musisz na wieczór #!$%@?ć czekolad to rano jesteś głodny, sobota ładna to można pójść na rower czy na spacer, do obiadu zglodniejesz i na obiad nie #!$%@? cziperkow tylko coś lekkiego i później deser owocowy, #!$%@? mać xD
Ale serwetka w herbacie niszczy wszystko :{
  • Odpowiedz
@mebel o kurczę (ʘʘ) wyczuwam wiele inb w polskich domach "Ty mi takich nie robisz!", "nie kochasz mnie!".

Cudowne śniadanie! Idealny początek dnia, wspominałabym do końca życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
o co niektórym w tym wątku chodzi że za dużo?

1 mała bułeczka (200), 1.5 jajka (110), 2 parówki (150), 2 plasterki sera i trochę wędliny (100), bekon (200), fasola (150?) i pieczarki i pomidory (pomijalne?) - nawet jakby różowa zjadła równo pół tego śniadania to wyjdzie ledwie 910 kalorii.

Normalne śniadanie dla osoby aktywnej fizycznie, 700 kalorii to można spalić w godzinę truchtem na bieżni jeszcze zanim dzień się zacznie...

Wiadomo
  • Odpowiedz
  • 0
Sami co dziś jedliście na śniadanie?


@MyshaM Co jadłem na śniadanie? A no zjadłem 8 kawałków pizzy pepperoni, miło że pytasz

@mebel Zrób mi takie śniadanie kumplu
  • Odpowiedz