Wpis z mikrobloga

Hej, czy jest może tutaj jakiś mirek, który przechodził proces Skilled Migrant Category Resident Visa? Mam już zaproszenie i jestem na etapie zbierania dokumentów i mam jedno szybkie techniczne pytanie, a nie mogę wygooglać jasnej odpowiedzi, więc może wykop pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nowazelandia
  • 10
  • Odpowiedz
@weshu: @yeloneck: Źle napisałem bo źle zrozumiałem pytanie - nie robota tylko zawód - tak jak w temacie to jest Skilled Migrant Category Resident Visa, więc jak ją dostanę to mam prawa rezydenta i robotę mogę sobie ogarnąc w jakim chce mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yeloneck: O cenę wizy pytasz? Sporo to wychodzi bo jest masa płatnych rzeczy, ja już nawet tego nie liczę. ~700NZD (nowozelandzki dolar) za potwierdzenie dyplomów, wszędzie kasa idzie na tłumaczenia wszystkich polskich dokumentów a potem potwierdzenie notarialnie każdej kopii jakiegokolwiek dokumenty (spokojnie już ok. 1-2k PLN wydałem), a potem sama wiza kolejne ok. 3,5k NZD (drugie tyle za żonę ;)). Niestety za prawa rezydenta trzeba się wykosztować, ale przynajmniej jak
  • Odpowiedz
@yeloneck: Nie do końca, od 1,5 roku staram się o zaproszenie do Australii, ale tak #!$%@? system wizowy (zrobili zmiany, które praktycznie go zepsuły i mają dopiero zmieniać jeszcze raz), że stwierdziłem, czemu by nie Nowa Zelandia ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tutaj dzięki temu, że system wizowy dużo bardziej sensowny to dostałem zaproszenie prawie, że od razu (tydzień po złożeniu EOI - Expression of
  • Odpowiedz