Wpis z mikrobloga

Wybieramy NAJLEPSZĄ grę WSZECH CZASÓW! Na liście znalazły się tylko tego warte tytuły! :)
#gry #ankieta #gownowpis #wiedzmin3 #skyrim #rpg #forzahorizon3 #dirtrally #grimdawn #mafia #worldofwarcraft #diablo3 #gothic

Najlepsza gra WSZECH CZASÓW, to...?

  • The Elder Scrolls V: SKYRIM 10.8% (206)
  • DiRT Rally 2.4% (45)
  • Gothic II 27.7% (527)
  • Pizza Connection 2 6.5% (123)
  • Diablo 3 3.4% (64)
  • World of Warcraft 16.1% (307)
  • Mafia 16.7% (317)
  • NFS: Most Wanted (2005) 12.5% (237)
  • Forza Horizon 3 2.8% (54)
  • Grim Dawn 1.2% (22)

Oddanych głosów: 1902

  • 111
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ETS2Fun: pozwolisz że zasugeruję Ci jedną rzecz. Może warto dopytać się najpierw na forum jakie gry powinny się na liście znaleźć, i następnie na podstawie plusów stworzyć ankietę?
Mi np. brakuje NFS underground 2
@ETS2Fun: A gdzie Need for Speed Porsche Unleashed / 2000, gdzie jest Quake, Diablo 1, 2, Wiedźminy i tak dalej? Nie wszyscy lubią NFS Most Wanted, ja preferuję High Stakes czy nawet Porsche Unleashed. Gry z tamtej listy to nawet nie są gry godne polecenia, zwykłe odgrzewane 5000 razy kotlety bez jakiejkolwiek inwencji twórczej, ot - zróbmy coś na nowo po raz 10 000.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wiedźmin 3 to najlepsza gra wszechczasów. Kiedyś przez przypadek widziałem 5 sekund gameplay'a i od tego czasu już w nic nie zagrałem - tak niesamowite jest to dzieło. A do tego zostało stworzone przez małe, niezależne studio w Polsce.

Geralto to mój autorytet, mam cały pokój obwieszony jego plakatami - oprócz miejsc, gdzie są półki na pudełka Witcheroni 3 kupione za pełną cenę, żeby pokazać, że zależy mi na dobrych grach.

@ETS2Fun: Weź usuń to z dupy zestawienie a jak chcesz coś takiego zrobić to najpierw załóż gdzieś ankietę gdzie ludzie będą wpisywać swoje propozycję i następnie z tych najpopularniejszych (aka najbardziej powtarzających się) propozycji zrób głosowanie -_- Wtedy będzie to miało sens