Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pomóżcie mi rozkminić jedną rzecz.

Dwa tygodnie temu zacząłem chodzić z dziewczyną, w której chyba się zakochałem. Jednak na samym początku gdy pierwszy raz ją pocałowałem, ona powiedziała, że to był jej pierwszy prawdziwy pocałunek. Ona (19 lvl) ja (24 lvl) i tak trochę wtedy zamiast coś odpowiedzieć trochę zamilkłem na chwilę i coś tam już nie związanego z tematem powiedziałem (to znaczy też jakieś czułe słówka, ale o pierwszym pocałunku nic nie wspomniałem).

I zanim tu zacznie się krytyka, chciałbym na swoją obronę dodać, że w tamtej chwili nie byłem pewny czy ona odwzajemnia moje uczucie czy nie, i po rozwinięciu się sytuacji miałem mętlik w głowie, więc trochę ciężko było mi wymyśleć jakąś fajną romantyczną odpowiedź.

I tutaj moje główne pytanie, jakby wróciła jeszcze do tego kiedyś tematu, co w takiej sytuacji najlepiej odpowiedzieć? Przecież nie powiem, że już się wcześniej z wieloma dziewczynami całowałem xD

I tak wiem, że to głupie i wiem ile mam lat, ale plis o jakąś wskazówkę. Rady #rozowepaski jak najbardziej wskazane :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6