Wpis z mikrobloga

@kruger92: ten jest nowoprzyjęty, musi się wykazać a normy są wyśrubowane. W każdym komentarzu trzeba napisać o sraniu i koniecznie o którymś z Kaczyńskich. Dopiero wtedy można liczyć na poklepanie po wątłych pleckach
@Rain_: nie rozumiem tych gimbusów od kiku, Korwina czy Kolonki, ja w ich wieku w #!$%@? miałem politykę, wolałem sobie w GTA czy CS 1.6 pyknąć, oglądać śmieszne żule na YT, albo co innego porobić, a nie oglądać jakichś starców( ͡° ͜ʖ ͡°) . Będzie dorosły to będzie rzygał od polityki.
Nie wiem co w tym śmiesznego, 'zapomniał wół jak cielęciem był'.
W tym wieku zaczynają kształtować się poglądy, zainteresowanie polityką jest normalne.
Jak patrzę na poziom dzisiejszych dzieci z podstawówki i przypominam sobie swoją dawną podstawówkę to zdecydowanie na korzyść dzisiejszego pokolenia.
nie rozumiem tych gimbusów od kiku, Korwina czy Kolonki, ja w ich wieku w #!$%@? miałem politykę, wolałem sobie w GTA czy CS 1.6 pyknąć, oglądać śmieszne żule na YT, albo co innego porobić, a nie oglądać jakichś starców( ͡° ͜ʖ ͡°) . Będzie dorosły to będzie rzygał od polityki.


@tankowiec_lotus: Też grałem w CS 1.6 i oglądałem śmieszne filmiki na YT, ale nie wykluczało to zainteresowania