Wpis z mikrobloga

Po jakie licho wy postujecie taki totalny shitcontent typu: "zjadłbym bułkę, taką z chlebem"? Kogo to ma zainteresować? Ni to śmieszne, wartość merytoryczna wręcz ujemna. No na co? – ja się pytam.
@m__b powinien zrobić wersję 21+ z jakąś weryfikacją trudną do obejścia, choćby wysłanie #pokazmorde z kartką z loginem, a w razie wątpliwości prośba o drugie zdjęcie z jakimś gestem. Opłata weryfikacyjna, żeby wypok nie musiał ponosić kosztów, mógłbym nawet adblocka wyłączyć, gdyby nie było rakowych reklam.
Oczywiście to utopia, bo wiem, że znaczną część shitposterów stanowią studenciaki, a nawet ludzie starsi, nie chcący się wyróżniać bądź gimbusiarskim shitpostingiem chcący przez chwilę poczuć się młodziej.

Tak powazniej: serio, nie da się chwilę zastanowić i napisać czegoś sensownego lub poświęcić chwilę na znalezienie i wrzucenie śmiesznego obrazka?

Niżej:

send bobs and vagena – 3 plusy


Wyżej:

ja uszko


(°°

#wykop #mikroblog #nocnazmian #nieotakiemirkonicnierobilem
Antyfix - Po jakie licho wy postujecie taki totalny shitcontent typu: "zjadłbym bułkę...

źródło: comment_qdOWqxDZ48AxWRiUwQivhrD6o82EFpzL.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak czy siak mogłabym wrzucać taki gównocontent bo spełniam twój super wymóg xD


@Zearel: Wylądowałabyś na czarnej u większości i straciła ochotę na pisanie sama z sobą lub innymi shitposterami, którzy też by siedzieli na czarnych.
  • Odpowiedz
Wylądowałabyś na czarnej u większości i straciła ochotę na pisanie sama z sobą lub innymi shitposterami, którzy też by siedzieli na czarnych.


@Antyfix: No raczej nie
Im więcej osób ma mnie na czarno tym lepiej. Nie każdy ma parcie na atencje i jak nie widzi 10 plusów w 5 minut to usuwa wpis. Im mniej osób przeczyta to co pisze tym lepiej, luźniej się na mirko czuje
  • Odpowiedz
no ale po co się denerwować? Czarna lista ma swój cel w istnieniu.


@kiedys_bylem_fajny: I ograniczoną pojemność. Poza tym jak powrzucasz wszystkich guanoposterów na czarną to będziesz miał 1 wpis na 30 minut.
  • Odpowiedz
ledwo z zielonki się to wykasztaniło i jakie bojowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Charczoncy_wuj: Miałem tu konto wiele lat temu. Usunąłem z powodów, które opisałem. Na dziennej można siedzieć na "moim wykopie" i czytać tylko obserwowane tagi, ale nocna z tym debilizmem, aby nie tagować nawet #gownopost, co jeszcze niedawno się robiło, to porażka.
  • Odpowiedz
ale dla mnie mirko to nie portal na prowadzenie głębokich dysput filozoficznych tylko ściek na upust emocji

Poza tym jak powrzucasz wszystkich guanoposterów na czarną to będziesz miał 1 wpis na 30 minut.


@Antyfix: I co, jak rozumiem "gównoposterzy" mają zmienić teraz content bo ci się nie podoba ta? xd
Idź sobie na reddita i tam masz subreddity od shitpostingu jak i do rozmowy o fizyce kwantowej lub historii ugandy
  • Odpowiedz
prowadzenie głębokich dysput filozoficznych tylko ściek na upust emocji


@Zearel: Nie widzisz nic pomiędzy? Nie lubię przeintelektualizowanych ludzi i filozofii klasycznej. Za to normalne #rozkminy, które niosą jakąś myśl, lubię poczytać.
Przykro słyszeć, że masz "ściekowe emocje". :(

I co, jak rozumiem "gównoposterzy" mają zmienić teraz content bo ci się nie
  • Odpowiedz
@Antyfix:
Idź sobie na reddita, poczujesz się tam jak w domu. Nie będziesz widział shitpostu o ile go nie będziesz obserwował a ja nie będę musiała czytać żali, że mam zmienić content, bo nie masz czego czytać o 3 nad ranem na forum ze śmiesznymi obrazkami. win-win situation
  • Odpowiedz
nie masz czego czytać o 3 nad ranem na forum ze śmiesznymi obrazkami


@Zearel: Ale ty się o mnie nie martw, ja sobie radę dam. Poczarnolistuję chwilę największe raki i spadam w Usenet. Ty pewnie nawet nie wiesz co to jest i miałabyś problem ze skonfigurowaniem czytnika... :D
  • Odpowiedz
@Antyfix: typowy argument "stażowy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bóldupisz na zasadzie "pokażę Wam, że jestem inteligentniejszy, ponieważ nie bawi mnie humor niskich lotów". Tak zawsze odbieram ludzi którzy się tu użalają nad jakimś contentem. Ja nie lubię patostreamów. Ale nie rozpisuję na ten temat wywodu - wrzucam raptem 4 tagi na czarno i spokój i nie uważam przy okazji ludzi którzy to lubią za gorszych od
  • Odpowiedz
@Antyfix: nie dyskutuj z nią. Mam już ja od dawna na czarno. Wiem co czujesz przeglądając mirko. Mam to samo. Ci ludzie to takie downy co są nie akceptowane na codzień przez ludzi dlatego szukają atencji na mirko pod swoim anonimowym nickiem. Ta gimbusiara pisze ze nie chodzi o plusy itp a zobacz jej wpisy i komentarze. #desperatewannabie
  • Odpowiedz