Wpis z mikrobloga

poniższe zdjęcie jest zajebiste pod dwoma względami:
1. nie trzeba tłumaczyć
2. widać w zamku kufra wiszące kluczyki...o których ja nie wiedziałem xD
pizgało już niemal jak w Kieleckiem, więc zatrzymałem się żeby wyjąć z kufra sweterek. założyłem... ubrałem się i dzida. w międzyczasie jeszcze kilka razy stanąłem i lota 60km winklami nazad. wstąpiłem do Lidla jeszcze, szukam kluczy, już mi gorąco... patrzę a one wiszą w zamku ( _) dodam że już dziś je raz "zgubiłem". szukałem po całym aucie pół godziny, wszystko przewaliłem po dwa razy! nie ma! już głupieć zaczynałem, ale dosłownie ostatnią rzeczą jaką robiłem przed szukaniem było ich użycie! w końcu znalazły się przyczepione do spodu magnetycznego kufra na bak xD w środku sprawdzałem 3 razy... pod spodem nie pomyślałem :) nic to, jutro będę eksplorował pogranicze francusko-hiszpanskie w okolicach Girony :) #motocykle
Pobierz StevenHyde - poniższe zdjęcie jest zajebiste pod dwoma względami:
1. nie trzeba tłum...
źródło: comment_E1CQeJnrMp4JcXANwRQTJjMXr6i5u2Qg.jpg
  • 4
@Trusky92: dzięki!
@Antarktis: przyczepka to nie problem. opony to problem. na szczęście mają w Hiszpanii w Norauto od ręki więc jutro kupię dwie, bo te mogą nie dać rady nazad 1600km xD
@sebawo: tak, zawsze tak miałem, nie chciałem mieć pęku kluczy w stacyjce, ale już uległo to zmianie, już są wszystkie razem do kupy...xD