Wpis z mikrobloga

MotoMircy i MotoMirabelki! Robimy #rozdajo! Razem z #rozowypasek otworzyliśmy sklep motocyklowy we Wrocławiu. Czteryslidery. Cztery, bo przecież Twoje 2 i plecaka 2. No.:D
Jako, że we Wrocku sklepów jest już milion, a my jesteśmy milionpierwszym to zrobiliśmy to lepiej, ładniej i w ogóle.
Mamy:
- dużo miejsca
- jeszcze więcej towaru
- przemiłe doradztwo w osobie Julii
- motocykl uzupełniający funkcje przymierzalni
- doskonałą kawę (ekspres Jura + kawa Musetti) #pdk
- kącik chill z fotelami i motocyklowym stolikiem (stolik własymi ręcyma zrobiony. Baza VFR750)

Robimy #rozdajo!
Wśród plusujących rozlosujemy 2 fanty:

Kominiarka Rebelhorna lub Markowy Tankpad Keiti

Kolor tankpada do wyboru z tych, które mamy na stanie. Ważne by w komentarzu zaznaczyć, o który przedmiot byście chcieli otrzymać. Listę zamykamy 22.03.2018 o 23:59:59.(9)

#motomirko #motocykle125 #motocykle #wroclaw #rozdajo

czteryslidery - MotoMircy i MotoMirabelki! Robimy #rozdajo! Razem z #różowypasek otwo...

źródło: comment_Oov5CLRSqB27eR9vugixMnFgmNXp6pEd.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czteryslidery
Potrzebuję buty więc tutaj pod zamówienie raczej odpada. Buty muszę fizycznie przymierzyć ze względu na rozstrzał rozmiarówek, dotychczas nigdy nie kupiłem dobrze butów mierząc długość stopy. Ostatnio miałem zamawiać przez internet wszystko było do momentu jak głos powiedział znajdź sklep i przymierz co się okazało nie dość że rozmiar nie ten to lewy but cisnął kostkę że nie dało się chodzić.
Interesują mnie dwaj producenci SIDI i GAERNE i na
  • Odpowiedz