Wpis z mikrobloga

Uważam, że skoro jest zwyczaj że jak #niebieskiepaski się oświadczają to powinny podarować #rozowepaski pierścionek zaręczynowy, to powinien być taki zwyczaj że #rozowepaski, w ramach wdzięczności, powinny zwyczajowo kupować w pełni wyposażoną szafkę narzędziową:

Kto by nie chciał takiej szafki niech pierwszy rzuci minusem.

#heheszki #motoryzacja #majsterkowanie #zwiazki
Pobierz Prawy_Kacper - Uważam, że skoro jest zwyczaj że jak #niebieskiepaski się oświadczają ...
źródło: comment_1xuRCZq7zpNW7jX5Cs9FBuDAHg1D2Af4.jpg
  • 57
@Prawy_Kacper
@TaoHosts no to panowie moja z miesiąc temu kupiła nowy komplet bitów do wkrętarki bo żaliłem się, że mi się cześć polrzywiła albo wytarła i nic za to nie chciała.

@iEarth bo to jest tak jak z pierścionkami. Może być taki za 200zł i taki za 4k i jak wiadomo większość chciałaby to droższe, bo jest wykonane staranniej i z lepszych materiałów.
@Prawy_Kacper: nie ma opcji, żeby ktoś mi kupował narzędzia. ZAWSZE kupi złe. To tak jak kupisz żonie suszarkę. Ucieszy się, ale i tak będzie albo bez jonizatora, albo za mało trybów, za duża, za czerwona, tej firmy co ma brzydkie logo, nieporęczna, za ciepłe powietrze, za zimne powietrze, za brudne powietrze, wczoraj oglądała ładniejszą i żadna inna jej się już w życiu nie spodoba, do jej włosów trzeba inną, złe końcówki,