Wpis z mikrobloga

nastawiali mi tego gówna na podmiejskiej drodze
nie da się po tym przejechać bez #!$%@?
twarde to, źle wyprofilowane - 10 km/h max by na to wjeżdżać bo amortyzatory płaczą
i jeszcze chyba były w promocji, bo na 3 km dali tego 20!
DWADZIEJŚCIA!!!!1
ja wiem, że strefa 30, ja wiem że sam jeździłem tam za szybko, ja wiem że przynajmniej piesi odetchną (nie ma gdzie zrobić chodnika, a droga tak wąska, że raz na rok się lusterkami z kimś stukam)
ale #!$%@? - dajcie normalne progi a nie to metalowe gówno!!! takie progi, po których się da przyjechać 30 km/h
#drogi #infrastruktura #samochody
Pobierz g.....d - nastawiali mi tego gówna na podmiejskiej drodze
nie da się po tym przejech...
źródło: comment_UNe6J37eeNPkJYzTrNDrEudH7hq57dGa.jpg
  • 9
@gwynebleid: Na motorze łatwo się na tym #!$%@?ć jak się tego nie zauważy - najeżdża się akurat na boczną krawędź. W Poznaniu pomontowali to w centrum, w miejscu gdzie jest duży ruch, przejścia dla pieszych i jeszcze remonty - łatwo nie zauważyć tego bo człowiek skupia się na otoczeniu :/
@gwynebleid:
Powinny być przed pasami a nie co chwilę. Jeżeli jeżdżą autobusy to innych na razie nie może być. Dużo lepsze są wyniesienia, które są dużo łagodniejsze i nie niszczą tak zawieszenia. Poza tym można jest zastosować dokładnie tam, gdzie powinny być: na samym przejściu lub skrzyżowaniu. Powoli dopiero zaczynają myśleć, żeby zezwolić na coś takiego.
@sxill: Czekaj, ja dobrze rozumiem że ciężko ci zauważyć #!$%@? wielki kawał czerwonego gówna na środku drogi dodatkowo oznaczony pewnie odpowiednio wcześniej znakiem? A takie małe czerwone światełka nad drogą albo z boku drogi zauważasz?