Wpis z mikrobloga

Czesc mirki. Ktos madry poradzi czy taki rozklad jest ok? Okna wychodza na wschod. W dziale sprzedazy byli bardzo cieakwi czy sie dobrze przyjrzalem rozkladowi, oczywiscie nie zdradzili o co konktretnie im chodzi, wiec naszly mnie watpliwosci czy cos z tym lokalem nie jest nie tak. Ostatni wolny w kilkuletniej juz inwestycji, wiec moze jest cos na rzeczy?
#budownictwo #mieszkanie
inzynier_chmurka - Czesc mirki. Ktos madry poradzi czy taki rozklad jest ok? Okna wyc...

źródło: comment_auSB7HTGixg3fWdl2HnvbEuQKDIRPm3m.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@inzynier_chmurka: Weź linijkę w dłonie i oblicz sobie rzeczywiste wymiary każdej ściany. My mieliśmy w głowie plan co sobie ułożymy w pokojach, ale po odebraniu mieszkania z wielu rzeczy musieliśmy zrezygnować, bo albo się nie mieściły, albo robiła się graciarnia, albo z pokoju robił się wagon.
  • Odpowiedz
@hsossd: Dwie największe moje porażki:
1. brak instalacji ethernetowej (i audio w salonie), jadę teraz na transmiterach sieciowych i o dziwo dobre to jest - zawsze można to zrobić ale trzeba pruć gotowe ściany
2. brak zainteresowania drzwiami wejściowymi, dopiero teraz okazuje się, że gówno wygłuszają i kwalifikują się do wymiany - trzeba ryć ściany i parkiet
  • Odpowiedz
@inzynier_chmurka A moim zdaniem fajny uklad jezeli zburzyc sciane miedzy kuchnia a salonem i zrobic duzy salon z aneksem. Aneks w miejscu gdzie na rzucie jest sofa i tv, a salon przeniesc w miejsce kuchni. Troche zmniejszyc przedpokoj o uzyskasz naprawde duzy salon z wyjsciem na balkon i aneks kuchenny ciemny. Reszta bez zmian i jest naprawde fajnie. Dalby rade mieszkac
swinkapl - @inzynier_chmurka A moim zdaniem fajny uklad jezeli zburzyc sciane miedzy ...

źródło: comment_V1hfXDhFyg35c66n60np73U61QWQWjx7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@inzynier_chmurka:
1. Jedno okno w pokoju dziennym.
2. Kuchnia z balkonem. Jakoś mi się to gryzie. Za to większa sypialnia (zakładam, że główna) oraz pokój dzienny bez balkonu.
3. Brak miejsca na garderobę. Na planie masz garderobę/szafę na wejściu w przedpokoju.. Czyli jak otworzysz drzwi to nie przejdziesz obok. Nie ustawisz obok bo wejście do kuchni/sypialni. Nie ustawisz na ścianie zewnętrznej bo kończy się skosem i miałbyś kąt ostry w jednym
  • Odpowiedz