Wpis z mikrobloga

Czesc mirki. Ktos madry poradzi czy taki rozklad jest ok? Okna wychodza na wschod. W dziale sprzedazy byli bardzo cieakwi czy sie dobrze przyjrzalem rozkladowi, oczywiscie nie zdradzili o co konktretnie im chodzi, wiec naszly mnie watpliwosci czy cos z tym lokalem nie jest nie tak. Ostatni wolny w kilkuletniej juz inwestycji, wiec moze jest cos na rzeczy?
#budownictwo #mieszkanie
inzynier_chmurka - Czesc mirki. Ktos madry poradzi czy taki rozklad jest ok? Okna wyc...

źródło: comment_auSB7HTGixg3fWdl2HnvbEuQKDIRPm3m.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
Dzieki wszytkim za opinie, skutecznie mnie wyleczyliscie z tego mieszkania :D


@inzynier_chmurka: szczerze mówiąc podałeś trochę mało informacji, aby dało się stwierdzić, czy warto czy nie :)

Kluczem jest cena i lokalizacja. Moim zdaniem to mieszkanie nie jest takie złe. Nie rozumiem ludzi piszących tutaj o braku symetrii, czy złej wielkości przedpokoju.
  • Odpowiedz
@inzynier_chmurka nie bierz tego... Mieszkałem kilka lat w #!$%@? nasłonecznionym mieszkaniu. To jest dobre dla studenta ma rok - dwa, ale nie na całe życie.

Masz jedno okno w pokoju dziennym (nie #!$%@? nic nie zamienisz, bo masz tam.kuchnie przyjacielu...), Brak okna w łazience, wyjście na balkon z kuchni i sypialni? No niby ok, ale dziwne...

Jeśli kupujesz po mega okazyjnej cenie i chcesz tam pomieszkać chwilę a potem pod wynajem to
  • Odpowiedz
@inzynier_chmurka: a mi się ten rozkład bardzo podoba. Ciekawy i ok przy wyburzeniu ściany między kuchnią, a salonem lecz.. Jest jedno ogromne ALE- rozkład okien fatalny, salon jak piwnica Mirka z nocnej, największa sypialnia to samo. Nie bez powodu się tak na Ciebie patrzyli. Tylko z tego, ale jak mocno istotnego powodu odradzam mieszkanie. Będziesz mieć strasznie ciemno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
o ja #!$%@?, 11,6 metrów kwadratowych przedpokój, niech będzie 7 tysi za metr to płacisz ponad 80 tysięcy złotych za korytarz XD


@macivs1: płaci za 11,6 m^2 powierzchni, a to, co tam sobie zrobi, to jego sprawa. Wy chyba nie myślicie, że przykładowy rzut mieszkania to jego finalny wygląd?
  • Odpowiedz
@inzynier_chmurka: Jakis debil to projektowal. Zamień kuchnie z sypialnia 1, wywal przejscie do sypialnia 2 (zamieniajac ją z pokoj dzienny). Bedziesz biegał do łazienki z sypialni lub miał pod ręką sracz (blisko kuchni hehe). Wszystkie sciany masz szczytowe? wg. mnie to porazka.
  • Odpowiedz
@inzynier_chmurka: ja bym nie brał ze względu na przedpokój, popełniłem taki błąd i mam korytarz przez całe mieszkanie, a pokoje takie że dwuosobowe łózko ciężko wstawić. pocieszam się, że przy pierwszym można się pomylić ;p
  • Odpowiedz