Wpis z mikrobloga

Czy to w dzisiejszych czasach normalne, że pięciolatek nie potrafi rozróżnić żadnej literki (tym bardziej jej zapisać), a jedyne co robi to gra w Mortal Kombat na plejaku?

Na pytanie "dlaczego gra w tak brutalną grę mając 5 lat" jego ojciec odpowiedział "BO W ŻADNĄ INNĄ NIE UMIE". ¯\_(ツ)_/¯

#wychowanie #dzieci #kiciochpyta
  • 102
  • Odpowiedz
@0x686578: Wydaje mi się, że tu chodzi o to, że w MK możesz ciepać w dowolny przycisk, a i tak efekt będzie "widowiskowy". Nawet grama myśli wymusić nie trzeba. :P
  • Odpowiedz
Już pominę fakt krzywdzenia go słownie i fizycznie..


@petunya: raczej bardziej niepokojące jest to co robią starszemu dziecku i tym się trzeba zająć, a nie że młodszy nie umie pisać i czytać i gra w gry
  • Odpowiedz
@MasterOfChaos: Może zabrzmiało to zbyt mocno - jeśli chodzi o krzywdę fizyczną, to miałam na myśli jakieś klapsy w tyłek (co wydaje mi się mocno dziwne, biorąc pod uwagę to, że ten chłopak ma lat naście już).

Może do licbazy wytrzyma bycie "tym gorszym", a potem spierdzieli do jakiejś bursy, czy coś takiego. :/
  • Odpowiedz
@petunya: nie za często, bo jak wychodziłem to koledzy od razu chcieli przyjść "na komputer" ;-). Tak to było jak były dwa/trzy komputery na blok ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@petunya: za moich czasów literek i czytania uczyło się dopiero w zerówce. Wiadoma, że rozwydrzony gówniak to wina rodziców, ale za brutalne gry bym nikogo nie winił, od zawsze za młodego się w takie grało i człowiek nie wyszedł na zwyrola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz