Wpis z mikrobloga

Marta Kaczyńska weźmie ślub... po raz trzeci "i nie opuszczę Cię, aż mi się znudzi" #bekazkatoli #bekazpodludzi #hipokryzja
Marta była już dwukrotnie zamężna. Najpierw z Piotrem Smuniewskim (ślub kościelny), potem Marcinem Dubienieckim (rozwiodła się z nim w listopadzie 2016 r.). – Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem – mówi nasz informator zbliżony do rodziny Kaczyńskich.
– Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – zapewnia nasz rozmówca. Dodaje, że „Marta chce żyć po Bożemu” i teraz „nawraca wszystkich znajomych”. Ale nie oznacza to, że ślubu nie będzie. Będzie, i to wyjątkowy. Nie dlatego, że huczny, bo ma być cichą ceremonią, w wąskim kręgu rodzinnym. Nasz informator twierdzi, że będzie to tzw. ślub jednostronny. – Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii – mówi. To oznacza, że tylko Marta wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: „Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci”.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marta-kaczynska-uklada-sobie-zycie/cltzx4r

#neuropa #religia #kosciol
Pobierz lakukaracza - Marta Kaczyńska weźmie ślub... po raz trzeci "i nie opuszczę Cię, aż mi...
źródło: comment_7at7IyuNbYHj3qTM9vikStfXAyWRMJr7.jpg
  • 81