Wpis z mikrobloga

Ludzie, dlaczego tagujecie patusów na każdym tagu? Jak chcę poczytać o czymś co dotyczy np. magicala, to dlaczego muszę czytać o niedorozwoju guralu? Nie można tagować go oddzielnie? Jak ktoś chce czytać te idiotyczne aferki o tej amebie to niech czyta, JA NIE CHCĘ I NIE MUSZĘ. Robi się syf. Tagujecie wszystko jak leci i nie można się już w tym wszystkim połapać. Naprawdę muszę przelecieć 30 postów o amebie guralu zanim trafię na temat, który mnie interesuje? Nie można oddzielić danej tematyki od siebie? Chyba po to są te tagi, aby trzymać się konkretnej tematyki. Gdy post dotyczy ogółu albo danych osób, można wtedy łączyć.
#rafatus #patostreamy #danielmagical #rafonix #mahonek #gural
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@empirethesan: Widzisz, z drugiej strony - dla mnie to plus, że o Magicalu, Rafatusie, Bystrzaku, Rafonixie i reszcie mam w jednym miejscu i nie muszę siedzieć na raz na paru tagach jak są streamy. A kwestia Gurala ucichnie, i patostreamy będą tym czym być powinny.
  • Odpowiedz
@Sztajfik: Tak, ale dziwnie żeby tekst o Rafatusie nie miał jego tagu. Oczywiście mówię o tagowaniu zainteresowanego + patostreamy, np rafatus patostreamy, bystrzaktv patostreamy a nie wpisywaniu całej listy + tag.

@poszukiwacz80: Tego rozwiązania nie znałem, na pewno sprawdzę.
  • Odpowiedz