Wpis z mikrobloga

@cristovo017: nie umie strzelac :))) dlatego gra w profesjonalnym timie :)
zobaczyl lufe i myslal ze bedzie biegl w jego strone to opdalil prefire, a typ schowal sie w kacie, unlucky
jak bedziesz mial wiecej niz orzelka to moze zrozumiesz
@Wojtex28: i ok, jednym zdarza się częściej, innym rzadziej i to czyni zawodnika. Najlepszym nie zdarza się praktycznie w ogóle.

@lepir: nie 'unlucky' tylko #!$%@?ł, bo właśnie się osrał i zaczął za szybko strzelać, do tego nawet spraya mu się nie chciało przeciągnąć na przeciwnika jak już #!$%@?ł
@cristovo017: spraya mu się nie chciało przeciągnąć, co ja czytam o #!$%@?

Z resztą robisz taka #!$%@?ę z logiki że aż głową mala, najpierw piszesz że nie każdemu zdarza się zepsuć akcje, potem że jednak się zdarza i to "czyni zawodnika", żeby na końcu zmienić zdanie i napisać, że najlepszym nie zdarza się praktycznie w ogóle XD

ja tylko prawilne przypominam o sprayu top1 hltv coldzery vs vp na epicenter, nietrafiona
@arkozy: czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że najlepszym nie zdarza się praktycznie w ogóle, przez co są najlepsi. Do tego fail failowi nierówny, bo są różne sytuacje i nie każda jest identyczna.
@cristovo017: dobra, napisałeś niesamowita głupotę, dobrze o tym wiesz, a teraz próbujesz się bronić, zachowaj resztki godności i przestań odpisywac

oslo faile coldzery były nieporównywalnie bardziej zlamione, ale ja już eot, bo nie wiesz o czym piszesz