Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przygotowaliśmy dla Was dwa bardzo proste pytania. Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi:

1. Czy wszystkie wpisy/znaleziska z postaciami z chińskich bajek (niezależnie od gatunku) powinny zawierać jeden wspólny tag "anime"?

2. Czy wszystkie wpisy/znaleziska na temat dość kontrowersyjnej i negatywnej twórczości pewnych streamerów powinny zawierać jeden wspólny tag "patostreamy"?


#ankieta #wykop #moderacja #tagi

Udziel odpowiedzi na powyższe pytania:

  • Tak - jestem za wprowadzeniem tego rozwiązania 90.2% (14772)
  • Nie - niech zostanie tak jak jest 7.9% (1291)
  • Nie mam zdania 1.9% (310)

Oddanych głosów: 16373

  • 547
  • Odpowiedz
@wykop: problem jest taki, że społeczność całej reszty tagów związanych z chińskimi bajkami mało ma wspólnego z tagiem #anime . Jestem za wrzuceniem chińskich bajek do jednego worka ale jak wrzucicie to wszystko pod #anime to upadnie cały wypracowany lata temu konsensus aby rozdzielić gówno obrazki, gówno muzykę, gówno treści bajkowe itp. od tagu, który jako jedyny trzyma poziom.
  • Odpowiedz
@Mald no i co z tego, od kiedy bordo jest wyznacznikiem czegokolwiek?

W sumie to nawet plus, od razu wiadomo z kim masz do czynienia, a nie loteria jak teraz.
  • Odpowiedz
@wykop: Gdybyście tak zrobili z wszystkimi tagami z gołymi babami to byłabym wdzięczna, bo obecnie jest tego z 20-30 tagów i dyskusje nad tym, że jednak ta część ciała nie kwalifikuje się pod "ładnapani" a ta już tak.
  • Odpowiedz
  • 4
@pandapl: ktoś wyżej dał super pomysł żeby po prostu zrobić jeden tag dodatkowo do agregowania wszystkich podobnych treści, a podział o jakim mówisz zostałby w podtagach.
Wpis miałby np tag #anime i #animewpis, Ty obserwujesz anime, więc widzisz w Mój wykop ten wpis, ale niekoniecznie widzisz tam coś otagowane #animewpis #mangowpis. A ktoś kto ma na czarno #animewpis
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: A no to że bordo ma większe przywileje? Jego wykopy/zakopy mają większa moc? Może znacznie więcej pisać komentarzy, privek, dodawać więcej znalezisk, niech to ma osoba która coś robi a nie liże jajka innej stulejce siedząc po nocach.
  • Odpowiedz